Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiru

    csendes tag

    CSÓKOLOM!

    Nos én is beléptem az Albacomos csapatba. Már több mint két hete vagyok egy 370s tulaja. Nekem nagyon megfelel, jórészt netezésre használom. Az alap géphez kértem még 256 memóriát, egy dvd írót, meg wlan-t.A Mekka Digitálnál vettem, és mindenkinek csak ajánlani tudom őket. Az árakat mindenki láthatja, de a korrektségük is kifogástalan.
    Ha valakit érdekel a konkrét típus tapasztalata jelezzen, válaszolok.Amúgy minden működik a gépen ahogy kell,nincs pixel-hiba, nem melegszik nagyon, a venti folyamatosan, akár két másodpercenként is változtatja a fordulatát, de nem zajos. Azthiszem fogom tudni szeretni ezt a gépet!

    Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül!

  • kiru

    csendes tag

    370s

    Az előttem szólóhoz kapcsolódva: a tápvezeték nekem is nagyon könyen kicsúszott, annyira, hogy már majd' szervízért kiálltottam. Aztán rájöttem, hogy NAGYON erősen kell benyomni a dugót és így már valóban jól reteszel, sokkal nehezebb kihúzni.
    A kijelző látószöge sokkal nagyobb mint az átlagos, általam látott tft-ké. Nyilván nem ez a leg-leg, de bőven jó.
    A hűtésröl: azt vettem észre, hogyha az ölembe van a gép vagy az ágyon(puha, süppedős felület), akkor el van takarva az alsó szívórésze a ventillátornak. Ekkor oldalról szívja a levegőt, ami sokkal kissebb keresztmetszetü nyílás, ilyenkor magasabb a fordulata is. Ha megemel a gépet és szabaddá válik az alsó nyílás, 5-10 másodperc alatt lecsökken a venti ford.
    Mielőtt notit választottam, hosszasan rágódtam a ''melyiket?'' kérdésen, de ha megnézzük, hogy egy más gyártmányu géphez mennyibe kerül a plusz 1 év garancia(merthogy az albák alapból 2) és ezt az árat hozzáadjuk a gép árához, utána lehet a mit mennyiért kérdést tovább boncolgatni.

    Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül!

  • kiru

    csendes tag

    Talán csak egy kicsit lesz offtopic a hozzászólásom, de talán sok notebookost érint: WLAN A közelmúltban vettem egy wlan routert (edimax br 6204) és nagyon jól működik. Egy nagy panelben használom és majd' mindenhol teljes a jelerő. Nincs gond a konfigurálással, nem fagy le, egyszóval úgy működik ahogy kell.
    Azért gondoltam, hogy elmondom, mert ha már van notebookuknk, akkor nem biztos, hogyvezetékeket akarunk húzni magunk után.

    Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül!

Új hozzászólás Aktív témák