Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • earny

    tag

    válasz newclass #385 üzenetére

    A boltban nyomtak rá egy winfost és egy 3d markot. 2112pontyot kapot a masina.
    Sokan írtátok a totyikban, hogy baromira melegszik éshangos. Ez így van tényleg nagyon fel tud melegedni, és olyankor a ventilátorok elég hangosan keverik a levegőt. De könyörgöm!! Ez a gép kb 2x akkora mint az asztali gépem billentyűzete és annál a gépnél nagyobb teljesítményt képvisel! Ekkora teljesítményü processzor és videokártya mellett (na meg még tt a merevlemez) nem csoda, hogy ennyi hő keletkezik. Tulajdonképpen egy asztali gépben is ennyi hő termelődik, csak abban a, notebookhoz képest, baromi nagy házban eloszlik, meg észre sem veszi az ember, mert nem a gépházat fogdossa, hanem a billentyűzetet, ami ugye a notiknál egy és ugyanaz. Úgyhogy szerintem ez a melegedés egy ekkora gépnél elviselhető.
    Összességében nagyon jó masina. A kijelzőjével nem vagyok megelégedve, de 10 évi crtzés után nem csoda, ha megköpködök egy tft-t. Nem vagyok hozzászokva a látószög ilytén mértékü változásához. Majd idővel biztosan megszokom. (A legjoban az tetszik benne, hogy kb 3 mm-rel kisebb csak a 17 colos monitoromnál.)
    Így vagyok a tácspeddel is...:DDD.
    A táp csatlakozója eléggé el van nagyolva... baromi könnyen ki tud csusszanni az aljzatból szerintem.
    Egyelőre ennyit..... Felér a winfos, úgyhogy megyek frivereket telepítgeni. :Y

Új hozzászólás Aktív témák