Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godside

    tag

    sziasztok!

    ropke 3 ora alatt vegig olvastam a topikot, es most hozzaszolnek mint abszolut kezdo. Ha minden osszejon 1 honapon belul koltozunk es szeretnek egy jo kis akvariumot (edeset) de olyan 200-400l kozottire gondoltam (terelvalaszto szerepet fog betolteni). Erdekelne hol tudnam ezt butorral (akar egy festett vaskeret is megteszi polccal), berendezesekkel egyutt(gepek, kavics ,homok, mittomen...) akar darabokbol is osszeszedegetni. Nem olyan regi hsz-ban lattam egy 360-ast talan az erdekelne. Ja es halak kerdes is adott mennyi,milyen? En igazabol a bandazos max. 10-12 cm halakkal favorizalnek lehetoleg elevenszulokkel, de elmegy meg mellette 2-3 fajta neon raj, tetra,betta, meg valami algazabalo halacsa is. Remelem nem tul erthetetlen, csak hat mindent egybe ugye beleirni meg fogalmazni.. Varom valaszokat ide. Ja Pesten lakok es mjuk agglomeraciobol meg megtom oldani a szallitast.

    nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

  • godside

    tag

    válasz sasa311 #615 üzenetére

    /liter ar es uvegvastagsag? esetleg keret es butor keszites is? ezekre kellene ar de kb. egy honap mulva esedekes majd a felepitese.

    nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

Új hozzászólás Aktív témák