Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pmheros

    senior tag

    Van itt egy fórumozó, aki egy nagyon érdekes dolgot eszelt ki. Egy a Vaterára jellemző licitálásos hirdetést indított! Aminek ott megvannak a jól működő szabályai. Az itt hirdető azonban, ezeknek csak a rá kedvező részét kívánta betartani. Azaz, nem határozta meg a licit pontos végét ! Nem tudjuk, hogy a 30-a, az 00:01 -et, vagy 23:59 -et akar jelenteni ! (Tudni kell hogy az okosabbak mindig csak a végén licitálnak.) Nem írta, hogy csak publikus licitet lehet tenni(már pedig ahol licitálás folyik ott mindig publikusan történik. Különben nem licitálásnak nevezik). Miért veszélyes ez ? Mert a 6ezres árra én mondok egy 7ezreset, ő erre azt mondja 8 -at ígértek neki priviben. Honnan tudjam volt-e másik érdeklődő? Amit ő csinál azt úgy hívják tisztességtelen piaci magatartás. Segítő szándékkal szóltam neki privátban, hogy javítsa a hirdetésének ezen részeit. Ő ezt megköszönte mint észrevételt és hagyta ugyanúgy, mert neki úgy volt előnyös. Az hogy hány embernek csípte a szemét ez a hozzáállás, csak most derül ki. Tehát Fekete pont Stalker-2572 kollégának a vevőkkel szembeni inkorrektségéért, esetemben azért, mert lehetőséget sem adott az esélyeket biztosító licitálásra.

    [ Szerkesztve ]

    nem vagyok tökéletes

  • pmheros

    senior tag

    válasz Stalker-2572 #9799 üzenetére

    szia,

    akkor a kérdéseidre sorrendben:
    1. én ezt az aláírást láttam, ami a screenshot -omon van, ezen nincs dél
    2.miután eldöntötted hogy felrúgod a saját szabályaidat a licitet illetően, szerintem senki nem tudta hogy ép vagy-e?
    Postázás! -az emberek többségének vannak kollégái, barátai de még rokonai is más városokban, sőt egyesek autóval is rendelkeznek amivel elmehetnek akár egy hűtőért is. Téged ezek mind nem érdekeltek.
    3. a privátokról nyilatkozzon az aki kapott visszajelzést
    4. Igen, mi is erről a hirdetés hamarabb zárásáról beszélünk. Legalább ezt beismered.
    Igen helyben vitték el, bár a Kecskemétet rajtam kívül nem tudom hányan tudták volna még megoldani? Lehet többen is. Viszont megjelölted még Szegedet is, amire joggal jelentkezett az a néhány szegedi.

    Hogy ennyi rossz visszajelzés érkezett annak biztos oka van. Szerintem valamit nagyon rosszul csináltál. De ahogy te mondtad: Ez van.

    Amennyiben az eszmecserét tovább szeretnéd folytatni, arra az Üzleti vita topicot javasolják az első hozzászólásban.

    nem vagyok tökéletes

  • pmheros

    senior tag

    válasz Genius633 #15556 üzenetére

    egy kis segítség, a hirdetés amelyben említés sem esik arról hogy javított a kártya
    Mondjuk leírta hogy garit nem vállal rá

    nem vagyok tökéletes

  • pmheros

    senior tag

    válasz Gaabbaa #15580 üzenetére

    rulez007 Thermaltake P500-as vízpumpa hirdetésének linkje

    úgy nézem itt sem lehet félrebeszélés, szó sem esik semmilyen hibáról benne :(

    ez akkor már egyből 2 fekete lesz

    [ Szerkesztve ]

    nem vagyok tökéletes

Aktív témák