Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DNReNTi

    őstag

    válasz Milos136 #28965 üzenetére

    Szia,

    Nekem is van egy CM048-am.
    A zold G&G gumi tokeletes valasztas, az M110-es rugo szinten. Amit erdemes lehet meg cserelni az a nozi, gyarilag nem o gyurus, esetleg az akkucsere LiPo-ra, bar en megvartam mig a gyari tonkremegy. Ezzel mar orok elet. En anno csereltem hengerfejet is, de az mar csak luxi, nem szukseges. Aztan ha nem lenne eleg a luxusbol: az enyemben lefott a motor, igy egy SHS high tourque kerult bele, van benne egy Modify 6.01-es cso, hozza valo flathoppal, illetve van hozza egy ProWin kamram, de azt faragni kell bele es ahhoz meg nem volt kedvem. Valoszinu felesleges is, a gyari kamra hibatlan.

    A belso cso csereje onmagaban nem tesz csodat. Sokkal tobbet jelent egy jo hopup gumi, es a konzisztens jo legzaras -> kicsi FPS szoras -> kiszamithato mukodes.

    Tisztitashoz a legjobb az alkohol, az leoldja az osszes redvat. Fem alkatreszesek keneshez en ipari teflonzsirt hasznalok, ahol pedig a legzarast kell javitani oda kicsi szilo spray / olaj. Fontos hogy a hopupba, noziba, csobe soha ne keruljon kenoanyag.

    Nekem is van egy 8fields mellenyem, igazabol arra amire hasznalom tokeletes. Eleg reg hasznalom, nem kimelem es nem szakad, nincs semmi baja. :K

    Majd ird meg az elso gearbox szet- es osszeszerelos elmenyedet :DDD ...

    Szerk: typo

    [ Szerkesztve ]

    but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Új hozzászólás Aktív témák