Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Shingen #27138 üzenetére

    Leírtuk, mert nem ezek a szemetek semmit sem adtak féláron akcióban, mint azt sokan bilibe lógó kézzel gondolták. ;]

    Én a gg fegyót az első 4 évben nyomás nélkül tároltam, az utóbbi 6 évben nyomás alatt, semmilyen változást nem tapasztaltam. Egy fél év alatt elszökik a nyomás nagy része, 1-2 hét alatt azonban nem tapasztaltam nyomásesést. CO2-nél dettó. A CO2 azért eszi jobban a fegyvert, mert nem tartalmaz kenőanyagot, ezt neked kell megadnod a karbantartás során.

    M9, P226, P229 vonalon a KJW az etalon, WE-től a High Capa széria, SRC-től inkább a GBBR-ek.
    Persze, Tokyo Marui a fentiekből, de azok műanyag testtel vannak, így a fegyver áráért vehetsz még fém testet és még egyszer ennyiért tuning alkatrészeket. Ezt már egy átlag érszoftosnak nem szoktuk javasolni.

    Hazai legálisan működő üzletből kártya nélkül nem adhatnak el fegyvert. Légfegyverhez nem kötelező a kártyát birtokolni, de forgalomba hozni tilos nélküle.

    zoltankakuk: ha IDPA-t, IPSC-t lősz, akkor már tétel. De ezt gg-vel meg lehet oldani palackról. Alkalmanként 1-2 patron tényleg nem tétel, de alkalmanként 50, heti 3 alkalommal már az. Volt, amikor a gg Glock-kal 3000 BB-t lőttem el egy délutánon.

    Picturemaker: Beretta M93R, igaz, ez sem full auto, hanem van félautomata és tripple shot, de így is fun. :K

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák