Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Üdv!

    Egy miskolci barátom járt pórul egy vinyóval, amivel kapcsolatban mailben kért tőlem segítséget:

    Tegnap meg akarván nyitni a Toshiba (2 terrás) háttértárolón lévő jpg főkönyvtárat, amire az 1 terrás Samsung háttértárolóról rendeztem át ezeket a fájlokat, mert tele lett, s nem nyílt meg. Ekkor a régi géphez volt csatlakoztatva. Hozzá csatlakoztattam hát a laptophoz, s az a vizsgálatát javasolta. A laptop Vindows-7-tel lett installálva a múlt hónap végén. A laptop órákon át vizsgált, és a végére már a .jpg nevű könyvtár nem lett látható sem (6-700 GB). Valami 128 millió vizsgálatot végzett. Arról is tájékoztatott, hogy mit, milyen nevű könyvtárba tett. De többé sem azt a táblát nem adta vissza, amely azt javasolta, hogy a jelzett hibák kijavítása végett ismét futtassam le a programot, sem, a nevezett könyvtárat nem találtam, sem a C-partícióban (egy partícióssá lett téve az addigi kettő) sem a Toshiba meghajtóján.

    Elkértem a régi gépre és a laptopra vonatkozó infót, ami a merevlemezeket, alaplapokat, oprendszereket illeti. Arra kértem a delikvenst, hogy amíg épkézláb ötlet nem kerül elő, addig ne tegye áram alá a HDD-t.

    Várom a javaslatokat!

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák