Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpeaK

    tag

    Sziasztok!

    Nagyon nagyon remelem, hogy tud nekem vki segiteni...
    A problemam a kovetkező:

    Van egy Acer Aspire 5020 generacios laptopom... es wifit az istennek se tudom megcsinalni Vista alá... mert az elejen van egy gomb ami narancssárgán szokott égni, es most egyáltalan nem eg, gondolom vmi programot felkéne tenni hozzá de nemtudom micsodát... gyanakodtam a launch managerre, de letoltottem egy vistas verzioját es nem ment fel...

    Szoval amire választ várok:
    Vista alatt szeretnem a wifit hasznalni acer 5020 as szeriáju laptopnál :\
    Megis hogy lehetséges???

    Köszönöm válaszokat!

    A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

  • SpeaK

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni...
    Nemrég vettem egy aspire 8730 as gépet, 2gigas cor2duo, 4giga ram (amiből 3mat hasznal csak mert 32bites win7 van) es 512 es Nvidia 9300M GS vidkari...

    A következő a problemam, ha áll a gép egy 30secet, utana az ablakok kicsit beszaggatnak oan 1-2 másodpercre aztan utana minden jo... gondoltam arra hogy vmi beaállitás lehet a gond, biztos az csak nemtudom mi... a teljesitmeny minden fullon van. A masik elgondolásom szerint a GPU orajele levan csokkentve... de neztem mindent nemtudtam ezt állitani... minden maxon van. Probalkoztam a driverekkel is kb felraktam 6-7 félét egyik se segitett ezen a problemán...

    Vkinek vmi ötlete hogy mi lehet ? mert igen elkeseredett vagyok... es nem akarom animálás nelkul hasznalni a win7tet mert akkor olyan unalmas:)
    köszönöm szepen mindenki válaszat aki segiteni szeretne nekem!

    A siker titka a nem kézenfekvő dolgok megszervezése.

Új hozzászólás Aktív témák