Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz setoox98 #30903 üzenetére

    Hú, hát ez aggasztó. Mivel így azt sem garantálja semmi, hogy ha hozzákötsz usbn egy hordozható dvd írót vagy egy asztalit usb-sata átalakítóval, azt fel fogja ismerni.

    Találkoztam már ilyen makacs laptoppal, csak azon is valami uefi szarság volt és valahogy bele volt a biosba égetve, hogy windóz 8-at, mint oprendszert felismerje. Aztán csak úgy tudtam legacy módba átrakni, ha a windóz 8-ból léptem át a biosba. Ami lol, mondom és ha nincs windóz 8, akkor bukod a bios belépést? Elég érdekes. :W

    Hát erre esetleg annyit tudok mondani, hogy meg kéne nézni tényleg egy dvd íróról tud-e bootolni vagy mondjuk olyan pendrive-ról vagy hddről bootolni, ami tudod, hogy más gépen legacyban biztos, hogy megy. Mert akkor a rosszul kialakított mbr vagy ilyesmi kizárható. Ha viszont dvdről sem hajlandó bootolni, akkor nem tudom.. Support talán esetleg segíthet..

    Amúgy az a cél, hogy a Linpusszal így szivassák a népet? :Y Ha mondjuk nem költöttél pluszban windózra a laptop megvételekor, akkor nehogy má olyan egyszerű legyen egy windóz telepítése?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák