Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyusz

    őstag

    válasz bzs73 #22561 üzenetére

    Persze, hogy nem reális, mivel szintetikus tesztről beszélünk. Meg más részt nem szeretem magam ismételni. :) (Vga gyártók nem szintetikus tesztekre gyúrják a drivert)

    Másodrészt "Rengeteg olyat láttam már, és tapasztaltam hogy egy vga több pont-al gyengébben ment nem egy játék alatt, mint egy másik vga , ami kevesebb pontszámot kapott"
    Milyen két vga közt? Egy ATI vs Nvidia? ->akkor persze, hogy oltári különbségek jönnek létre mert két különböző architektúráról beszélünk. vagy egy 128bit ATI vs 256bit ATI? -> mert ott is hatalmas különbségek születhetnek csak a vram bus miatt. ezt még sorolhatnám....

    A 3dmarokt meg azért írtam mert egy fajta távpontot ad az aktuális architektúráról.

    Nem tudom, hogy mi a bajod 3dmarkal, nekem mindig pontos értékeket szolgáltatott (többszöri lefutás után is max 10pont különbség született) valamint két driver frissítés között egy átlag 7000pont (3dmark06)- hoz képest képest a legújabb driver 500pont többletet hozott.(ezzel most magamat hazudtolom meg, de furdalt a kíváncsiság és meg néztem .. :DDD )
    Tehát ezzel azt akarom mondani, hogy átlagban mindenhol van fejlődés, de legfőképp a játékoknál mutatkozik meg igazán. A fentiek ettől függetlenül még mindig érvényesek.

Új hozzászólás Aktív témák