Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dr.dokidoki

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségetek szeretném kérni!
    A következőről lenne szó: Kaptam úgy fél éve egy Acer Aspire7520 as notit ami a kezdetektől melegedett folyton. Kb 3hónapja úgy használtam, hogy alátettem mindig valamit ami megemeli, hogy ne melegedjen annyira...ennek ellenére volt jó pár kék halál meg csak úgy gondolt egyet és kikapcsolt se szó se beszéd. De most más a szitu ...
    Bekapcsolom a gépet.. elkezd gondolkozni (kb 10mp) majd a fekete monitor elkezd szép lassan kifehéredni (1.kép) majd megint sötétség megint gondolkozik(kb15mp) majd megjelenik a windows logo ilyen szétcsúszott formában ( 2.kép) megy kb 8-at a kukac majd eltünik a windows logo és megint sötétség.... aztán kb 2percig sötét monitorral megy a gép tovább majd kikapcsol.....
    pont amikor átmentettem volna minden adatot a másik gépemre...
    Kérlek segítsetek mit csináljak!?? és a legszarabb az egészbe hogy határidőre van munkám amihez minden azon a gépen van....

    Ja igen és amikor ment a gép akkor kb félóra alatt úgy lelassult mint valami commodor 64 nagyon durván. youtube diavetítésbe játszott le mindent de nemcsak az, minden gyök2vel ment.

    1.kép:
    közvetlenül bekapcsolás után csíkos:

    fehéredik:

    full fehér:

    2.kép (a windows felirat meg minden lyukas):

    telefonos képek de remélem kivehető belőlle a lényeg:S

    válaszotokat előrre is köszönöm:)

Új hozzászólás Aktív témák