Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macy49

    tag

    Kedves Mindenki!
    Újra több kérdéssel állok elő.
    Van egy NF7-S v2.0-ás alaplapú gépünk. Idáig egy Kingston 512 Mb-os DDR 400 C3A jelű memóriával működött. Elérkezettnek láttam az időt ennek a megduplázására, ezért megnéztem, hol lehet olcsón kapni. Elmentem az Erzsébet körútra, de mivel itt már olvastam róla, hogy mennyire fontos az azonos portéka, vittem magammal az eredeti dobozát is. Megmutattam az eladónak, hogy annak a párját legyen szíves adni. Megnézte, bűvöl egy sort a gépén és már mehettem is fizetni. Kaptam garancia jegyet és a memóriát. Meg se fordúlt a fejembe, hogy nem jót ad. Otthon elővettem, hogy akkor beépítés elött megnézegetem, akkor láttam, hogy amit ma adtak az: DDR 400 C25 jelű. Tehát az én hiányos ismereteim szerint nem a párja. Kérdéseim:
    1) Ilyen formában berakhatom-e az új MeM-et?
    2) Ha beépíthető, akkor milyen értéken fognak működni? Most 400 Mhz-n megy az egy C3A-s memória.
    3) A most működő memória a könyv szerint a sötétkék slot-ba van. (DIM3, az Everest szerint: DIM1) A párját melyik slot-ba tegyem? Szeretném elérni, hogy nem duál-ba 1 Gb memória legyen a gépen. Üdv. Mindenkinek. :F

    A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

Új hozzászólás Aktív témák