Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boci_83

    őstag

    Nah urak!
    Reggel, vagy inkább hajnalba ismét belefogtam. Kn9 Ultra-ból X2 4400+ kivesz, MSI K9Nu Neo lapból X1 3800+ kivesz, majd Kn9Ultraba 3800+ betesz , Msi K9Nu Neo 4400+ betesz. Utóbbira gyári hűtő került, mivel egyfüles a keretem ezen a lapon.

    Mindkettő rendszerben mindkét proci egyenlőre úgytűnik kiválóan üzemel, amiből persze az érdekes a Birsalma, az MSI lapban. Hihetetlen. Pontosan korrektül, méri a hőfokokat, nincs ingadozás, nincs visítás, egyenlőtre!! Le is kopogtam. Remélem így is marad! 25 Perc teljes Orthos stress 8-as prioritin hibátlan, alapfesz 1,2V mert MSivel ennyit is lehet adni, KN9 Ultraval min 1.3V. Hőmérséklet, hangsúlyozom gyári hűtővel, 64-65 °C fok, amire gyakorlatilag néhány perc alatt beállt.
    Szóval akkor hogy is van ez az MSI így szar, meg úgy szar! Hozzáteszem ezt a lapot kézalól vettem úgy hogy semmi, értsd semmi nem volt hozzá. Egy darab antistatis zacsi, még proci keret sem, lemez sem, doboz sem, kábel sem. Semmi sem!
    Tudom nem a Topoicba illik és kövezzetek meg, de én kellemesen csalódtam! Azért is, mert azt hittem kukázhatom a procimat...!

    **********

Új hozzászólás Aktív témák