Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • club1

    veterán

    válasz mokas_gizi #8 üzenetére

    Amik decryptálásához a szoftver gyártójának a hatóságok rendelkezésére kell bocsátania a megfelelő eszközt... Persze lehet, hogy Mo-on nem így van, de az itteni hatóságok nem restek a megfelelő hatóságokhoz fordulni segítségért, ilyenkor ui. a bűnügyi költségeket simán rád verik (persze ha nem adod meg a megfelelő jelszavakat).

    [ Szerkesztve ]

  • Forza_JUVE

    aktív tag

    válasz mokas_gizi #8 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ! Meg Neked is club1 és GBRDVD.
    Hát igen, ha rám rúgják az ajtót akkor valóban többre megyek egy vinyó titkosítással, mint egy (akár fizetős és gyors) proxy szerverrel.

    Egyszer már sajnos rajtam ütöttek a tetvek pár éve és kb. 1 TB-nyi vinyónak integethettem (nem kevés cuccal rajta), a gépet is vagy fél év múlva adták vissza, pedig a mocskok mikor elvitték, azt mondták 2-3 hét ... A.C.A.B.

    Na de akkor melyik jobb, a TrueCrypt, vagy a DriveCrypt Plus Pack ??
    Olvastam ilyen-olyan backdoor-ról a TrueCrypt esetében ... ami vmiféle kiskapú, ha jól értelmezem ?! :F Tényleg van ilyen ??

    Ja meg még 1 kérdés: jelenleg (csak) 2 db 320GB-s vinyóm van RAID 0 -ba kötve (szóval nem tükrözés, hanem 640 GB-s kötetem van) Ez hogyan változtat (ha egyáltalán változtat) a Cryptelésen ??

    KÖSZ-KÖSZ !!! :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák