Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz -FreaK- #1628 üzenetére

    Nem akarlak elszomorítani, de manapság egyetlen érték van a tömegtermelés világában, az a support aka garanciális ügyintézés. Legyen szó olcsó termékről, vagy méregdrágáról. Ugye tudjuk, hogy drága nem egyenlő a minőséggel, Sőt manapság nem is létező fogalom lassan. Szóval nálam ez az elsődleges szempont, nem csak széknél, hanem bármilyen terméknél.

    Értem a deréktámaszos érvelésed, sőt biztosan igazad is van, nem vagyok szakértő, csupán leírtam, hogy működik a dolog nálam. Ennyi.

    A szárnyas dolgot meg azért gondolom, mert a szárnynak nincsen a helyes testtartásra hatása, sőt negatív hatása van, szóval jobb nem rálógni inkább.

    Én nem azt írtam, hogy jó hálós székek 200k-tól vannak, ami nekem bejött nagyon az annyi volt, persze nem végeztem teljes körű piackutatás, szóval elképzelhető, hogy 100k alatt is találni jókat, persze itt megint előjön a support kérdése, van, nincs, milyen.

    Az előző székem egy mezei bőr főnöki irodaszék volt, 10 éve vettem outlet áron volt 110k. A gázlift az behalt 5 év után, de maga szék még most is patent állapotban van. Nyilván ezek a mai székek nem fognak megélni 10 évet, ha 5 évet kihúznak, akkor én már elégedett vagyok vele.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák