Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    Nah én is ajálanék egy kiemelkedő sz@r boltot: carrera
    Nem lehet eltéveszteni egy boltjuk van Budapesten ,de az éppen elég!
    Röhelyes lama banda.Az a poén,hogy még gengsztereknek képzelik magukat.
    Lehet téleg azok :)De akkor abba is pitiánerek! :)
    Mivel nem tudnak semmit eladni ezért dvd filmeket másoltatnak boltba.Hogy ezt honnan tudom?Mert itt van nálam a film árlistájuk kezemebe :))!
    Nah a gengszter dolog ha valakit érdekel story szivesen elmesélem.Addig is nem járatom le jobban a boltot.Bár megérdemelné!
    Annyit még,hogy szeretnek verekedni akár a vevőkel is komoly velemis majdnem megtörnént!Szoval nem ajálom ,hogy oda menjetek főleg garancia ügyben!
    Nem ellen kampányozok,de nagyon dühös vagyok rájuk,mert elég kemény dolgokat követek el!Ezért csak figyelmeztetek mindekit oda egy lélek se mennyen be!!!!!!!!

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz lesaux #53 üzenetére

    Hát pl multkor kutyámal sétáltam és meg akartak lincselni ,hogy sarokra hugyozot ami az ajtójuktól 3 métere van.Anyám másnap ugyan oda megy persze kutyám megint oda hugyozot :)!Az egyik szarházi ottani eladó meg édes anyámat el keszte fenyegetni falba veri fejét stb.Hogy ha ide mer mg1 jönni akkor kampec! stb!Utána követe édesanyámat aztán saját kapunkon nem akarta be engedni! Lépcső házba persze tanu nuku akart brusztulni !
    !Szerintem az ilyet akasztani kellene nah m1
    Had ne mondjam az én részemről majdnem lett vér rontás!
    Csak azért nem lett mert szó szerint nem birtam röhögés nélkül amikor a bolt tulajdonosával beszéltünk!.Hát annyit mondok röviden sokat nézte rtl klubon maffiozó sorozatot.Toni soprano hasomás fillingü volt.Nem kinézetre hanem szövegben,stilusban stb :).Már baltát vártam meg a digokat :)
    Ennyi lenne a story nem részletezem mert most is szar érzés nekem ,hogy mint civilzárt ember vissza fogtam magam egy ilyen tett ellenére is!És az is elmszomoritó ,hogy vannak ilyen emberek,hogy egy ilyen kis piti ügyért amibe nincs is igazuk!Akár tetlegeséget is elkövetnének.Föleg egy egy édes anyával szemben!Az meg hab a tortán hogy még tulajdonos meg is dicséri ezért az eladoját.
    A rendőrséget meguszták!De szofverecske rendőrséget nem :)!
    Nah kicsit megint felhuztam magam de azért jó volt ki írn magambóli.Szoval idegi állapotomra hivatkozva senki se birálja a helyesírást :))

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz lesaux #53 üzenetére

    Jah meg a másik Barátom régeben vásárolni akart egy amd procit náluk!
    A carrerás eladó lebeszélte róla ,mert celeron jobb meg ugy is az van a raktáron!
    Jóh m1 nagy cihő útán el vitte celeront!
    De amikor haza vitte kiprobálta stb. Valami hiba volt vele már nemtudom.Vissza vitte carrera-hoz persze nem akarták vissza venni.Mert biztos ö rontotta el meg egyébként is nincs szervizük szoval menyen amere lát !
    Én azóta kerülöm öket!
    De a kutyám miatt azért is arra megyek megszokta azt a séta utatt :)

    Guild Wars - Zenty a survivor

Új hozzászólás Aktív témák