Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrewhouse

    aktív tag

    válasz R.P. #331 üzenetére

    PC LAND egy nagy rakás foss, és igénytleen kiszolgálás-tól kezdve nagy XAAR bővebben:

    Rendeltem egy nem rég valamelyik nap egy Intel p4-640-est.....egyik gépbe...és erre ugye vissza hívnak hogy meg van, és mehetek érte , és mikor tudok menni......

    Mondtam hogy, másnap már tudok menni ért.....mert pénteken redneltem így csak hétfőn mentem érte....első nagy meglepetésemre:

    1. mondtam hogy rendeltem procit meg ilyenek
    2. kihozták, a raktárukbók ha egyáltlán annak nevezhető
    3. Elkezdik most nem tudnak semmi számlát adni meg Garancia papírt se?!?!
    a. MAjd kiküldök postán hogy az jó lesz akkor???
    - mondom ez kb olyan olyan mint ha én küldök ajd valamit , jövő karáconyra.. :Y

    4.További vizsgálat után kiderült hogy én nekem nem azt hozatták ami kellet volna hanem egy p4-641es-t ami nem jó az alaplapba....gyártó oldalán feltüntetve
    És azért mentem el.....hogy megnézzem milyen egy p641-es :W doboza!
    - meg hogy logisztikai hiba ők ezt kapták, de azért szólhattak volna telefonba amikor mondták meg van?!?!? d emi van meg az én p4-641-esem.....ami nem kell
    5. Erre föl felvoltak háborodva hogymiért nem kell, miért nem veszem meg....ELég érdekes volt

    6. Dühömben, mondtam hogy xar a bolt és tezsek róla hogy ne jöjjön ide senki....

    Szóal oda ne mennnyetek, kellemtlenség és főleg ha messze vagytok a boltól külön 2 órát kiszakítani az életetekből nem érdemes főleg ha nem azt hozzák ami kell.....Szóval ne mennyetek oda.......!

    [ Szerkesztve ]

  • Brett apó

    tag

    válasz R.P. #337 üzenetére

    Pedig nyugodtan megrendelheted másik üzlettől is. Ha 3 napon belül nem kapod meg akkor elállhatsz a vásárlástól,én így tudom.

    Ha már itt tartok én is leírom a történetem. Múlt év őszén akartam venni a vga-hoz hűtést,mert ami rajta annak a hangja eléggé bántotta a fülem.Ki is néztem egy Zalmant és megrendeltem személyesen az icsmedia(direkt kisbetű!) nevű üzletben.Mondták,hogy nincs raktáron 2 nap múlva hoznak.Eltelt a 2 nap fölhívtam őket:sajnálják még nem kaptak de jövőhéten biztos lessz.7 nap múlva se semmi,gondolom beugrok megkérdezni,hogy mi a fasz tart ennyi ideig??? Erre mondja a srác,hogy sajnos nem lehet kapni a nagykerből ahonnan hozzák,de ezt nem tudta volna megmondani telefonon vagy email-ben 1 hét alatt:(((

    Most nyáron a tesóm is náluk rendelt memóriát és vga-t.A memóriát meghozták,de vga-ra nem emlékeznek,biztos szelektív a hallása :) mondtuk akkor jó lenne,ha másnapra itt lenne,sajnálják,de csak jövő héten.Anyád szüljön sünt :(( átmentünk a Ipon-ba és csodák csodája másnap már hívtak,hogy mehetünk a kártyáért. kb 5 napra rá hívtak az ics-től,hogy megvan a kártya,mehetek érte.Mondtam nekik oké és letettem a telefont.Azóta se értem el hozzájuk :D

    http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz R.P. #339 üzenetére

    Most olvasgattam egy kicsit vissza a topikban! Ugyanez játszódott le velem is az ICSMedia-val kapcsolatban.. Depo.hu-n láttam, van náluk 350W-os FSP Bluestorm raktáron. A BME-ről felhívtam őket, hogy ne adják el, míg odaérek (a város másik vége). Ekkor közölte eléggé unott, flegmába hajló hangon az eladó, hogy nincs raktáron, a Depo rosszul jelzi. Viszont gyorsan hozzátette, hogy meg tudom rendelni. Meg is tettem, nevem, számom, mindent bediktáltam. Pénteki nap volt, még októberben!
    Na, azóta is hívnak, hogy megérkezett a táp...

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák