Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • animatrix11

    őstag

    Ezt sem hittem volna hogy ilyen topciba valaha hozzászólok van egy cég akitől régen vásároltunk, a neve Flascom, jó fejek voltak lehetett velük tárgyalni, ha sok cuccot vittünk kedvezményt is adtak, sok oktatási intézmény vásárol(t) náluk, webes árlistájukat már nem frissitik (mindek az) tavaly évvégén rendeltem tőlük 14 db tft moncsit közölték benq van 34kért asus 35kért KEDVEZMÉNNYEL!!! Mondtam nekik ok, de meg kell beszélni főnökkel, meg is beszéltem, de más ügyből kifolyolag nézegettek az aqua, ipon, stb cégek árlitáit, és csodák csodájára UGYANAZ a benq moniror máshol csak 29k volt :Y
    végül decemberben az aquaban vettem 30600 ft (mindenfél kedvezmény nélkül) asust amit a flshcom 35kért ajánlott :W b@sszák meg az a kedvezmény hogy 4-5 kval drágább mint bárhol máshol :Y sok paraszt :((
    mulkor kellett egy szünetmentes felhivtam megint a flashcomot mondtak egy árat (kb 45k nettó) ugyanaz az iponnál bruttó 45k volt, fel is hivtam őket hogy lehet ez?? erre közölték nagy bunkó paraszt módon hogy akkor vedd meg ott...

    ha tehetném és tudnám hogy mely iskolák vásárolnak ott körmailt küldenék mindenkinek, hogy kicsit nézzék meg jobban az árákat :P de aki hülye haljon meg és vásároljon ott "kedvezményesen"

    [ Szerkesztve ]

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Új hozzászólás Aktív témák