Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz #54625216 #7652 üzenetére

    Köszi... Amennyire videókban néztem, igazából amíg vannak jelerősítők, addig nincs különösebb gond, sok helyen usb esetén is a monoprice usb 3-as aktív kábelét ajánlották, ott pedig azt írták hogy két ötös mellé még simán lehet dugni egy 3 métereset is, hogy legyen 13 méternyi kábele az embernek. Értem hogy a toldás a hibalehetőséget növeli, ugyanakkor igen meg tudja dobni az árát a kábelnek.

    Amiben jelenleg gondolkodok:
    Headset hosszabbítás:
    1db 4k hdmi 2.0 repeater (ezek általában 25-35 méterig bírják elnyomni a jelet)
    1db 5-7,5 méteres hdmi 2.0 kábel (apa-apa)
    1db 5-7.5m aktív usb3 kábel

    Kamera hosszabbítás:
    2x1 vagy 2x2 db ~5m-es vagy 2 db 10 méteres aktív usb3 kábel.

    Ezzel igazából megkapnám azt a szabadságot, hogy a szobában akárhova tehetem mind a kamerát, mind pedig a játékost. Az elhelyezést pedig kb ismerem, már csak a szoba adottságainak megfelelően kellene kisakkozni. A húzható kábelköteg miatt nem aggódok, azt mindig el lehet rejteni valahova, ha több lenne mint nagyon szükséges. Két kábelt tippre még össze lehet toldani nagyobb gond nélkül, ahogy olvastam, mások is csinálták, max kellett egy repeater. Szóval értelemszerűen épeszű áron belül inkább vennék 1x 10 méterest mint 2x 5 méterest, de ha előbbi 3x annyiba kerül mint az utóbbi, akkor az már más helyzet.

    A link box jó lenne, csak egyrészt hol kapni hol nem (a htc oldaláról Mo-ra nem postáznak), hol pedig irreálisan drága (amazon.co.uk 75 font), illetve nem biztos, de leginkább úgy néz ki hogy usb2-őt tud hosszabbítani.

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák