Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz Neil Watts #3464 üzenetére

    +még 1 kérdés:

    Az iStyle ban azt látom kiírva hogy:

    iMac 20" 2.4GHz Intel Core 2 Duo ajándék 2GB RAM

    wtf? A 2GB-on kívül kapok még+2 GB-ot vagy Most 2 gigával adják és az akcíó vége után 1G lesz?

  • xedos

    addikt

    válasz Neil Watts #3464 üzenetére

    Kizártnak tartom, hogy a mostani géped 170K-ért elmenne! Nem rágtam végig, de első ránézésre kevesebb...

    Igen, most 4Giga RAM-al adják
    Miért nem veszel használtan iMac-et? úgy olcsóbb -most nagyon drága lett!
    A Leopardal nem szokott gond lenni.

    A távírányítóval műkődik a Quicktime és az itunes is.
    Mi másra kellene a távírányító?
    csak iLifeot kapsz, iWork az fizetős.
    A Mighty Mouse vegyes érzelmeket kellt... a legtöbb ember lecseréli. Igen hajlamos koszolodni.

    A váltást neked kell eldöntened. Más lesz mint eddig. Vagy ráérzel, vagy megutálod...

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz Neil Watts #3464 üzenetére

    Hát a gépedért nem fogsz 170-et kapni, sajnos én is ezt kell, hogy mondjam.

    1. Megéri váltani kérdést felteheted most magadnak, és mi mondhatunk is okosakat,de ezt majd te fogod tudni eldönteni idővel. Én ha mégis megpróbálok rá választ adni neked ezek alapjn, amit irsz, akkor mindenképpen igen.

    2. Bill. magyar természetesen. De egyébként is bármilyen USB-s cuccot használhatsz.

    többit ugrom, mert már kaptál kimeritő választ. :)

    6. Furának fura, és más teljesen,de nekem pl. annyira kézre esik, hogy ettől nem tudtam elszakadni a hackintosh után, ezért is maradtam a Mac-nél, ezért vettem meg végül az iMac-et. Nekem eszméletlenül bejön az egész op.rendszer, és az összes szoftver, meg ugy "ánblokk" az egész rendszer kezelése. De lttam már olyat aki nem tudta megszokni, és csak kényszerből dolgozik vele évek óta. Majd te eldöntöd ezt is idővel.

    7. Őőőő, izé :D Mi köze a 2400XT-nek a PS-hez? :) OK, hogy van már GPU gyorsitás,de ahhoz még ez is bőven túl van méretezve. De én is meglepődtem menynire túl volt eddig méretezve a konfigom (88GT, 8GB, 4GHz Core2). Tökéletesen elég az én munkámhoz. Persze mondjuk komoly DTP-re már nem való ez a konfig, 300Dpi-s cuccoknál elég hamar elfogyogat az ereje (szerencsére nekem ilyen ritkán adódik, szóval teljesen tolerálható).
    Összességében én azt mondom monjuk webes dolgokhoz tökéletesen elég grafikai munkára is. (Más kérdés, hogy a kijelző teljesen alkalmatlan erre:U)

    8. Stabil, én nagyon szeretem, nem tapasztaltam a 2 hét alatt semmi rendelleneset, még Kernel Panic-ot sem lttam. Való igaz, hogy hackintoshon több ilyesmi gubancom volt,de még ott is csak pár havonta elvétve. Bár nekem ilyen gondom a win-el sem volt olyan kiugróan sok.

    9. RAMot én hirtelen bőviteném, nem egy tétel ez már a mai árak mellett.

    10. Nemtom' ezt hol olvstad de nem is értem :D

    Próbáltam rövid lenni, persze ez nem sikerült,de én összességében, mint friss tulaj egyelőre nagyon elégedett vagyok, szerelem nem első,de sokadik látásra még mindig :D

    Majd egyszer talán firkálok valamit erről a Logout-on is, mert vannak még dolgok a fejemben a váltással kapcsolatban :B

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

  • xedos

    addikt

    válasz Neil Watts #3464 üzenetére

    Tessék mit találtam!
    Cikkszám: ma876zh/a
    Megnevezés: iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.00GHz/1GB/250GB/ATI HD2400XT/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
    Ár: 180 000 Ft

    Cikkszám: ma877zh/a
    iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.40GHz/1GB/320GB/ATI HD2600PROSuperDrive/AirPort/Bluetooth
    Ár: 223 200 Ft

    Cikkszám: mb323zh/a
    iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.40GHz/1GB/250GB/ATI HD2400XT/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
    Ár: 259 200 Ft

    Cikkszám: mb324zh/a
    iMac 20" Intel Core 2 Duo 2.55GHz/2GB/320GB/ATI HD2600PRO/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
    Ár: 338 400 Ft

    Cikkszám: mb325zh/a iMac 24" Intel Core 2 Duo 2.80GHz/2GB/320GB/ATI HD2600PRO/SuperDrive/AirPort/Bluetooth
    Ár: 396 000 Ft

    Üdv,

    DivC
    feladó: KriszBoy (3)
    irányár: 180 000 - 396 000 Ft -ig!
    e-mail: apple@divercon.hu

Új hozzászólás Aktív témák