Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Totheground #29757 üzenetére

    ez hatalmas!!!!!
    ( nem vagyok semmilyen fan, ms-anti-fan vagyok ( utálom mint a sz.rt .... vagyis még a sz.rt is jobban szeretem mint az ms ..... fa alá való ajándék volt látni h bebkuták a phone részleget .... ) és az apple is undorító amit művel ... iphone, i9macbook pro, imac-ek minősége, elcseszett mac pro vonal, marketin miatt erőltett frissítések percre pontos htáridővel - így nem lehet megcsinálni amint minden frissítésnél eljátszanak: belebizgerálni a kinézetbe, meg sok applikációt még fejlesztgetni, és közbe, hogy matanak, a legújabb HW-en mnjen jól mert csak ez a fontos, aki meg updatelt csak az majd fél év múlva próbálkozzon megint feltenni, .... nem ez megy? ...... de nagyon drukkolok az apple-nek, ..... mert a user-ek érdeke a verseny ... én tróger vagyok, nekem nem való apple cucc, de 10 évig dolgoztam g4-g5-mac pro, majd imac, és mivel szerintem az OSX a leg felhasználó barátabb, legkellemsebb (grafikusoknak kell megnyerni a tetszését, művészeknek) nekem is itthon sierra van a pc-n, ..... mer linux alatt nincs ps, id, ilu.
    spectre meltdown spekulatív végrehajtás hogy érinti az apple cpu-it?
    asziszem nincs egy éve hogy láttam a hírt, miszerint saját cpu-t tervez az apple ...

    hogy csinálta hogy a semmiből elővett valamit ami az i7-est befogja?

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák