Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz <NewL> #6432 üzenetére

    Nem veszem kukacoskodásnak. Én egy eksönben vettem 4 dollárért, annyit mindenképpen megért. Az a helyzet, nekem nem kell egy olyan komoly mail kliens, mint a Mail, vagy akár egy Thunderbird. Webes felületen nézem a leveleimet itthon, ez gyak. csak szól, hogy héló! uj levél... :D Napersze lehet benne egyből válaszolni, archiválni, törölni, stb... Szóval nem kell hozzá a böngészőt nyitni, és mindezt izléses formában teszi. Szóval nekem tetszik.

    Melóhelyen ott a Thunderbird, itthon ez tényleg elég.

    Plex az Plex, csak külön fut ez a MediaServer része. Olvasgass róla, elég komoly cucc, hosszú lenne elmondani. Mindenesetre nekem annyira bejött a 9-es, hogy azthiszem donate-elek nekik egy jelképes összeget.

    10.7-ről nem tudni semmit. Pletykák vannak.

    Sosem akartam még magyar helyről szedni az adatokat, fogalmam nincs lehetséges-e. Minek akarsz ilyet elkövetni magad ellen? :D Én pl. nem kérek a port.hu dvd-art "választékból"...
    Egyébként mivel Python-os, meg ugy nagyjából azért a legtöbb részébe bele lehet nyulni, mindenképpen megoldható, legfeljebb picit kódolni kell :)

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák