Hirdetés

Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Ismét egy erőteljesen negatív bejegyzés következik! Aki már unja annak Goto back!

    Akármennyire szeretnék, sajnos nem tudok pozitív dolgokat ide írogatni. Ha csak azt nem, hogy az idegességtől újjab jó néhány kilóval könnyebb lettem. Lehet, hogy csak én nem látom meg az életben a pozitív dolgokat:F

    Szóval éppen egy Csendes-ócenánnyi víz készül összecsapni épp a fejem fölött. Úgyhogy jól jönne némi support. Szerencsér még van kire támazkodnom, de a végtelenségig sajna ez sem folytaható. Szal a kedves mukaadóm sumákban elfelejtette közölni, hogy hiába dolgozok, nem fogom érte megkapni a bérem. Mivel az előző hónapban is csak a felét fizették ki, (és azt ígérték majd ebben a hónapban megkapom) ezért elég kellemetlenné vált a dolog. Még jó hogy több lábon próbáltam állni, de sajnos ez épphogy a vegetáláshoz elég. Ráadásul 2 hét mulva kezdődik a suli. Őőőőő... Fogalmam sincs mi a túrót csináljak.
    Majd jelentkezem ha sikerült valami tervet összedobnom...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Aktív témák