Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz v!ct0y #608 üzenetére

    De, nyomhatnánk a közeljövőben is (ma mondjuk nem, mert Barca-Real van) :K Viszont a készítők is bevallották, hogy ez csak erre jó. Barátok, ha nehézségek árán is, kicsit szervezetlenül, de legalább tudnak egymás ellen játszani. Elvileg a játék evolúciója során ez is sokat fog fejlődni. Rá is fér.

    Ma nyomtam volna online, de egyszerűen kb 1 óra alatt 2 versenyt sikerült lenyomnom. Beléptem egy lobbiba, ahol kiválasztottam a kocsit, kimentem körözgetni, de a versenyt nem akarta elindítani a host, csak ő tudja miért. Nagy nehezen elindította olyan 15 perc után, akkor meg fekete képernyő volt kb 5 percig, semmi nem volt rajta, csak a chat ablak, de írni nem lehetett bele. A fele ember kilépett a fekete képernyő alatt (a chat ablak persze a ki be lépést írta). Aztán mégiscsak elindult a gamma, persze addigra kilépett a host is, és átadta valaki másnak a hostot. Lenyomtunk kemény 4 kört, azt is úgy, hogy 2 idióta szembe autózott. Aztán a négy kör megvolt, vissza a lobbiba, megint nem indítja a host a versenyt vagy 15 percen át. Kilépek, keresek másikat, ott meg az volt, hogy laggolt mint állat, illetve volt a pályán Nascar autó, LeMans-i prototípus GT autó, meg 600 lóerő környékére tuningolt Polo, és volt egy Suzuki Swift is, tuning nélkül. Onnan tudom, hogy 600 lóerős lehetett kb a Polo, hogy a 600 lóerős Nissan Skylineomat úgy hagyta le, hogy esélyem nem volt a közelében sem maradni. A harmadik versenyen meg mire kiválasztottam az autót, addigra elindította a host a versenyt, és hiába van még így a rajtig 1 perc kb, nem engedte már átállítani az irányítást (ki szoktam kapcsolni mindent a rákba, hogy ne a gép, hanem én irányítsam a kocsit, kivéve ABS) meg a kocsin a gumit... Szóval teljes a káosz a multiban szerintem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák