Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gainka

    őstag

    Hali
    Nahh vegre egy hely ahova leirhatom a nyügömet :))
    Szoval kevés hasonlo konfiggal tapasztalt user vàlaszt kaptam eddig kérdéseimre hàtha ti tudtok segiteni.
    Szoval adott egy hd 7790 egy alap fm2es lap amit minden féle képp cserélni akarok jobbra es van egy gyenge a4-em amit persze nagyon kevés.
    A lényeg: (a cpuk erejével ugy gondolom tisztàban vagyok)
    Szoval nem tudom eldönteni hogy elég e nekem a 7790 mellé egy 760k vagy épp most elég és ha le akarom cserélni a vgat akkor meg kevés lesz a proci.
    Fx 6350, mert en nem tuningolok, ez ugy gondolom màr elég tutira a vgam mellé, itt azt nem tudom hogy mennyibe fàjna egy legolcsobb lap amiben kényelmesen elketyeg, mert ha àrban meg megkozelitem az i5-ök àràt akkor màr nem is jo alternativa, de viszont àrban màr 50-55-60 ezernél jàrunk, ami nem kevés legalàbb is nekem és lehet a vga-t sem cserélem sokàig akkor meg minek i5.
    Meg még, sokan szidjàk az i3-at de ugyan annyian nem, és lehet ez lenne az én utam?
    Mivel most elég lenne a 7790 mellé késöbb meg ha kevés akkor cserélhetem i5re.
    Remélem értitek mit akarok kinyogi :D
    A lényeg hogy nem akarok fölöslegesen kolteni cpu-ra (most) , de keveset sem akarok foloslegesen hogy aztàn késöbb meg lappal együtt keljen cserélnem.
    Lehet meg is vàlaszoltam magamnak, de nem tudom.
    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák