Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    nekem van egy m2n-sli deluxe alaplapom /570 ultra chipsetes/ és bios frissítésen gondolkodom mert hamarosan jön az erősebb proci /5000+ os Brisbane magos 65W-os 2600Mhz-es órajelű/ és biztos ami biztos alapon jól ismerje fel mert még az am2 es korszak leges legelején vásároltam az alaplapomat 2006 augusztusába. A kérdéseim a következők lennének ha felmegyek az asus honlapjára és kiválasztom elősször hogy letőltés/alaplap/am2 es utánna kéne a chipsetet de m2n-sli ből csak a 32 es van /m2n32-sli/ ami ha jól tudom az 590 chipseté meg sima m2n kategória amibe viszont nincs benne a deluxe szó. Namost gondolom kitaláltátok még az életbe nem csináltam bios frissítést ezért érdeklődnék melyiket is kéne nekem leszedni (esetleg ha valaki feltőltené valahova és belinkelné a nekem kellő legfrissebbet :) ) meg egy mondatba leírná hogy is működik a dolog mert eggyet amit leszedtem az iso-ba volt. Kis angoltudásomat összerakva elméletileg floppyra kéne tennem az iso-t és onnan bootoltatni a rendszert de nagyon megköszönném ha valaki szájbarágósan leírni pár lépésbe mit hogy kéne csinálni.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Daemon09 #34 üzenetére

    köszi szépen

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák