Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    válasz Stanlee #99136 üzenetére

    Na...Most voltunk személyesen bejelentkezni telefonon már megtettük, lehúzatni az AOK kártyánkat a dokinál. Szerdán időpont nélkül lehet a dokihoz menni, az aszisztens ajánlotta is, megyünk. Feleségnek is kell és nekem is.

    Nekem ugye kell igazolás a dokitól, hogy ténylegesen a 2. csoportba tartozok.

    Gondoltam előre kérek akkor időpontot szurira már néztem korábban, de semmi említésreméltót nem dobott számomra, hogy esténként tudjak rajoskodni majd az Ems partján a nyuggerokkal vagy éppen a tengerparti vendéglőbe, még a feleségem kint ül az autóba a lányommal együtt. Bár őt bevihetem......Esélyes, hogy a nagysasszony is kapni fog/kapni kell neki. Meló és a nem rég történt balesete miatt is....

    Sajnos nem tudnak időpontot adni, nem dob ki semmit, viszont a várólistára felkerülhetek.
    Senki semmi érdemlegeset nem tud mondani, hogy meddig vársz.
    Mindig igy van, akinek kell/jár, pláne "előirva", az szopni fog. Na nem mintha vágynék a szúrásra, pláne ezzel a lófüttyel kapcsolatban...Valójában már izgat is, hogy az új tekknolodzsi mit művel bennem. Csapjunk oda az élvezeteknek. :D
    Na majd szerdán megkapom az igazolásomat, amit lobogtathatok, hogy helló hallod, meg kellene szúrni... Deeeeeeee nem, várólista. Viszont hátha a doki tud valami okosat.
    Sanszos, hogy semmi, de semmi nem lesz ebből a közeljövőben.

Új hozzászólás Aktív témák