Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz lacafaca #90109 üzenetére

    Ki beszélt a 30-as korosztály tömeghaláláról? Azért mert te a kis kuruzsló világodban élsz, az nem jelenti azt ezen felül nem létezik más. Azzal, hogy te ezt hisztériának tartod, ezzel mind mind lenézed azokat akik megfeszülve életeket mentenek ezeken a helyeken. Érdekes amikor a konteós marhaságaidat adod elő, azokat készpénznek kell venni, és nagyban előadod micsoda népbutítás, becsapás megy. De amikor egy valós kép előkerül a kórházakból, akkor az csak név nélküli semmi ott biztos igaz amit a médiában az arcunkba tolnak. Látszólag fogalmad sincsen róla, milyen hírzárlatok, megfélemlítések mennek. Ezért nem fogsz soha a blikkben vagy az indexen erről olvasni.... Én voltam itt már járvány tagadó, antiwaxer és társai. Szerinted mi célom lenne unalmamban rettegtetni az embereket? Arra próbáltam rávilágítani, hogy nagy baj van a kórházakban. Fiatalok halnak, részben azért is, mert nem tudnak rendes ellátást biztosítani, hiába próbálnak meg mindent. Elmúlt az az idő, hogy 80+ beteg emberekre veszélyes. Sajnálom, hogy neked nincs egy épkézláb ismerősöd, családtagod, kapcsolatod, akik révén hozzájutnál ezekhez az infókhoz. Bár lehet neked a jó, elvagy a kis világodban.... Nem kell ezt elhinni, mindenkinek szíve joga abban hinni amiben akar. Csak legalább ezt a primitív erőltetést ne.... De igazából, ez volt a legutolsó bármi ilyet megosztottam. Kíváncsi lennék Memmaao-ra , hogyan vélekedik a mostani helyzetről....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák