Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz radi8tor #48129 üzenetére

    Maga a miniszterelnök nyilatkozta, hogy a várakozások szerint dec-január lesz a tetőzés.

    Persze, próbálják ezt hajlítgatni, de mint a légúti fertőzéseknek általában ennek is hasonló lesz a természete... ha meg ebben az időpontban nem lesz kezelhető környezetben, ha teljesen kontrollálatlan lesz az esetszám miatt, ha nem nő meg nagy esetszámoknál a tesztelés akkor szerintem tovább is fog tartani...

    (#48132) UberMutant

    Azt vágod, hogy a tavaszi reprodukciós számok még karanténok, kijárási korlátozások mellett sem voltak olyan jók a legtöbb európai országban, mint most Magyarországon? :)
    a kevés teszt a 14%-os pozitív arány, az egy-másfél hét után bekerülő kirívó eset (fiatal, 39 éves elhunyt) sok mindent elmond

    Szerintem a tavasz végi, nyár elejei esetszám esés is kb. betudható annak, hogy jött a jóidő. Minden felületen könnyebben elhal a vírus, a szervezet is máshogy reagál, a leveőben is kevésbé marad meg.

    Jobban felkészültünk? :) 1-es a reprodukciós szám? :D Szinte mindennemű korlátozás nélkül, még mindenhol máshol gyökeresen más tendencia látható. Ühüm... kiváló a kozmetika.

    Én is zsiráf vagyok a magyar erdőkben, csak tücsöknek álcázom magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák