Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz HERR Z #1091 üzenetére

    1: ez nem ASUS baj, hanem A64. .5-esnél visszaoszt, és lefele kerekítve szoroz fel. de a 275 akkor sem jön ki sehogy... vhogy találd ki, hogy hogyan tudod teljes szorzóval használni. miért nem 8x300-on nyomod? vhogy csak ki lehet belőle hozni... :U
    2: A8N-SLI-nél sem tudok magasabb VCore-t belőni. régebbi BIOS-okban volt 1,65V is, de akkor is csak 1,55V-ot adott le max. a 1011-essel meg ha 1,55+ -t allítottam be, akkor konstans 1,425V-ot adott. a mostanival még nem néztem. próbáld meg, hogy a legfrisebb beta BIOS-t rakod fel. nálam stabilabbak, és jobban tudok tuningolni, mint final-lal... :U
    3: én sem vagy ASUS fanatikus, nagyon sokáig bottal sem nyúltam volna hozzájuk, de fLeSs A8N-SLI Deluxe tesztje után döntöttem úgy, hogy ideje visszanézni, hátha... és bejött! nem1 gépet raktam össze azóta ilyen, illetve sima ''Basic'' lappal, és no prob, az alaplapi ventit leszámítva :U

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Aktív témák