Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kecso0017

    csendes tag

    Hali mindenki!

    Van egy Samsung UE46F6670 TV-m.

    Na most ez ugye tud 3D-t is!
    A kérdésem az lenne, hogy például youtubra beírom h 3D és kiválasztok egy videót akkor azt úgy mutatja, hogy ketté van választva a kép közepe és 2x van egymás mellet ugyanaz. Na most ugye ez azért kell mert ha egymásra rakná a 2 képet akkor így lenne jó 3D. Régebben ez úgy volt h elindítottam a videót ezután a 3D gombbal bekapcsoltam a 3D-t és előhozott egy kis ablakot amin volt 3 lehetőség. Mégpedig:
    1: 2D-3D
    2: Amikor a kép vízszintesen van elválasztva és alul felül van ugyanaz.
    3: Amikor függőlegesen van elválasztva és a kép jobb és bal oldat ugyanaz

    A probléma az h ezt most nem hozza elő!!

    Régebben néztem ezt a videot akkor előhozta a lehetőséget. (De lehet h alapból egymásra rakta és úgy kezdte el)
    Normál tv adás közben is ha bekapcsolom a 3D-t előhozza ezt a 3 lehetőséget.

    Youtubon viszont nem, :( Ami elég zavaró ha épp mutatnám valakinek, h nézd milyen jó 3D videó aztán meg nem tudom megcsinálni :/
    Egyébként ez az a videó : http://www.youtube.com/watch?v=FSGfN9rr78Q
    Nekem ezt valahogy a tv középen kettévágja és jobb és bal oldalt van ugyanaz. De biztos értitek mire gondolok. :)

    Remélem nagyjából érthető h mi a problémám, elég nehéz így el magyarázni
    Nem hiszem h a Tv-vel van baj biztos én vagyok a szerencsétlen de nem jövök rá :D Remélem valaki tud segíteni :) Valami rémlik h régebben is volt ilyen de akkor rájöttem v megjavult már nem tudom, de most nem tudok rájönni.

    Válaszokat előre is köszönöm, remélem valaki tud segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák