Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz _Smooth #6141 üzenetére

    Fejlemények:
    Intel Core i5-3210M és HD4000 IGP mellett is ugyanaz a probléma.
    Stereoscopic player sajnos teljesen használhatatlan volt számomra, ellenben PowerDVD ugyanazt adta, mint a HTPC-n (AMD/ATI alapokon).

    Azt néztem, hogy ha lecsukom az egyik szemem, akkor egy lencsén keresztül és látni némileg a másik képet. Nem úgy, mintha szemüveg nélkül nézném, de zavaróan hat (ez lenne talán az "áthallás"?). Minél hátrébb vagy előrébb van a panel síkjától/fókuszponttól, annál erősebb a hatás - de egészen kis mértékben még a panel síkjában is érezhető.
    Érezhető, hogy próbálkozik a 3D-vel és nagyjából meg is van a hatás, csak ilyen zavaró mellékhatásokkal.
    Ma még két másik gyári szemüveggel fogom tudni kipróbálni... de BDP-re még várnom kell. Nyilván utóbbi tudna megerősíteni a megérzésemben, hogy ez inkább szoftveres hiba, mint hardver (TV vagy szemüveg). Nem tudtok valami oldalt/tesztet, ahol részleteznek 3D HTPC beállításokat? Angolnyelvű is jöhet.
    Én eddig csak olyat találtam, ahol rengeteg energiát fektetnek a hardver vagy a különböző lejátszók kitárgyalására, véleményezésére, de max annyit írnak, hogy melyik lejátszót használnák 3D esetén.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák