Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    válasz Killberk #182 üzenetére

    Ne haragudj, nem követtem a témát.
    Most sem fogok sokat segíteni.
    Őszintén szólva gőzöm sincs, én belőttem a hangerőt olyan 11-12 óra közé, a bass és a treble olyan 13-14 óra között van, és azóta hozzá sem nyúlok, mindent szoftveresen állítok(nem szeretkez nyújtózkodni, az egér meg amúgy is mindig kéznél van).

    Amúgy elég sokat szoktam állítgatni, audigy2 driver van fent(audigy1es kari), azt a búgó torzulást néhány advanced EQ beállítással elő tudom csalogatni, de azokat egyszerűen nem használom és kész, amúgy én ezt inkább a hangkari hibájának tudtam be, mint a hangfalnak, mert a Sennheiser HD555 fejhallgatóm pl kifejezetten érzékenyen reagál az advanced EQre, és annak azért nem kéne puffogni/recsegni. Nem is szokott ha nem EQzom.:)
    Meg nekem amúgy is úgy van elhelyezve a mélynyomó, hogy gyakorlatilag sarokban is van+még egy kb 60*60cmes fadobozban isami eléggé felerősíti a basszust, szóval inkább le szoktam szabályozni, mert különben túl sok lenne, így meg végképp nem búg/puffog.
    A hangerőt meg most nem próbálgatom inkább, tekintettel a kései időpontra, talán holnap(ma) kipróbálom, ha nem felejtem el.

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Új hozzászólás Aktív témák