Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz dethroner #65767 üzenetére

    A GY 4S mint téli abroncsként való használathoz pont ilyen triggerem volt: Február, 23⁰, fekete aszfalt, egy gyökér miatt páran vészfékeztek. Az előttem lévő volvon nyári volt, a 2 autónyi távolságból közöttünk kevesebb mint egy méter lett a Dunlop téliekkel (a fékmechanikával ott se spóroltam, és a képen látható ES egy szezon után cserélve lett harapósabb gumira).
    Sz@r érzés volt, és ezt nagyobb kockázatnak láttam, mintha havas/jeges úton (mikor mindenki vánszorog) csak egy jó, nem pedig egy csúcs téli papucs kvalitásaival rendelkezik a gumim.

    bod101: S-Crossos, Vitarás ismerősök kb fele (4 ember) panaszkodott az EC5-re, utasként nem tűnt jónak, meg katasztrófának sem. Ketten télies 4S (téli keréknek) után csak júniusban váltottak vissza rá, egyikőjük két nyár után inkább cserélte is. Egy EGP2 pl jó upgrade utána, átalános szempontok szerint.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák