Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz shouryuken #98242 üzenetére

    Na ja. A távolsági is zavaró tud lenni. Most egy 23-as monitor is be tud zavarni, de már nem tudom h túl közel vagy túl távol, azt érzem hogy lehetne nagyobb is, vagy csak mert egy 50k-s moncsi és azért nem tűnik semmi extrának. Nehéz eldönteni. 32 colos tv-t néztem 2 méterről, tök jó volt. Most ha egy 4k-s lenne, az 2-3 méterről menne. Túl nagy se lenne jó, túl kicsi se, mármint tv. Mikor isminél megláttam ezt a 48-as tv-t elég nagynak tünt, de nagyban függ a környezettől stb. Aztán már annyira meg lett szokva hogy fel se tűnik, de itthon mást mutatna lehet: d Most EB meccseket néztük 32-es LGről ami csak 720p, tök szép volt a kép meg minden, és ilyen 3 méter távolságból mondjuk. És nem is érezted kicsinek a tv-t, még beszéltük is hogy milyen király lehet akkor egy 120 centis. Főleg filmezésnél. Egyébként az SD se zavar, mert egy Film+-t is simán el lehet nézni, itt legalább is a 32-sen. Szal fene se tudja. Monitorhoz még annyit, hogy más az asztalkialakítás isminél és a 23-as monitortól messzebb ülve ájulgattunk hogy milyen király, "tök szép nagy" még fél év után is, aztán mikor váltottam én is egy Asus vx239h-ra, tök semmilyen, ahhoz képest,...lehet közelebb ülök: d Szar ez az egész, többel kellene tesztelgetni, h legyen viszonyítási alap. Aztán majd cserélgetheted a tv-t :DDD

Új hozzászólás Aktív témák