Hirdetés

2014. december 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-12-10 11:25:30

PROHARDVER!

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

(#73501) Elims

Elims
(őstag)

Sziasztok!

Van egy samsung UE40H5303AW tv-m amihez ma vettem egy vezeték nélküli billentyűzetet, VG-KBD1500.
Hogyan lehet hozzàpàrosítani?Màr pròbàltam többféleképpen,de nem sikerül. :-/

(#73502) Tegla80 válasza Elims (#73501) üzenetére

Tegla80
(őstag)

Ezt sehogy,mert ez bluetooth-os es az nalad meg nincs a tv-ben.

/Sony®50W828/ PS4® /PS3® Slim-256gb SanDisk®-SSD / "cockpit"&Logitech®-G25 /PSVita® / PSPortable®-e1004/

(#73503) PuMbA válasza Robi81 (#73495) üzenetére

PuMbA
(PH! kedvence)

Összefoglaló...most már beleíratom a topik nevébe, hogy az az első :D

(#73504) charlie1975 válasza VGYke (#73489) üzenetére

charlie1975
(fanatikus tag)

hol vetted a kamerát és mennyi volt?

Galaxy S4,Galaxy Note3

(#73505) Flashget válasza Plehboj (#73498) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

Konkrétan TV adást szeretnék nézni a mobilon (amit a Samu streamelne a telóra),

ezt csak felső kategóriás tv tud (7000/8000)
amit kérdezel a screen mirroring funkció amihez alkalmas telefon is kell. ennek a lényege amit a mobilon csinálsz (böngészés, játék, film lejátszás stb) a tv-n jelenik meg amihez nem kell app.

Samsung 40F6640 + Pioneer BDP-150K + Xiaomi Redmi 1s

(#73506) sandró60 válasza demmer123 (#73497) üzenetére

sandró60
(őstag)

Egyik tévében sincs Villám védelem,de lehet védelmet tenni a tévé csatlakozó elé.ITT nézd.Lehetőleg ne az olcsóbb fajtákat nézd.Ajánlom mindenkinek hogy a különböző drága elektronikai eszközök elé használjon ilyet,megéri.Nekem amióta meg van a tévém hasonló védelemmel van ellátva.Ilyen decemberi villámlásos időszakban ajánlott :D

(#73507) charlie1975 válasza Flashget (#73505) üzenetére

charlie1975
(fanatikus tag)

ez nem igaz mert pl a 6900 es tv m is tudja a smart wiev alkalmazással a tévé képernyőjét a telefonon mutatni

Galaxy S4,Galaxy Note3

(#73508) Tegla80 válasza charlie1975 (#73507) üzenetére

Tegla80
(őstag)

Te kategorian kivuli vagy azzal az uhd val... :D ..rad nem vonatkozik ez a kijelentes. ;)

/Sony®50W828/ PS4® /PS3® Slim-256gb SanDisk®-SSD / "cockpit"&Logitech®-G25 /PSVita® / PSPortable®-e1004/

(#73509) R3nts válasza RudY (#73485) üzenetére

R3nts
(tag)

Hááááát.....szerintem,ha egy kalibrálatlan/összevissza beállitott monitoron nézegetnénk, eleve érdekes eredmények születnének... :DD

Asus P5QLPro , Intel C2D E7600 , CoolerMaster RealPower 520M , 2X2GB DDR2 dual channel RAM , Asus HD7770 1GB GDDR5 DirectCU, Win7 x64 SP1

(#73510) charlie1975 válasza Tegla80 (#73508) üzenetére

charlie1975
(fanatikus tag)

melyik kijelentés?

Galaxy S4,Galaxy Note3

(#73511) Tegla80 válasza charlie1975 (#73510) üzenetére

Tegla80
(őstag)

"ezt csak felső kategóriás tv tud (7000/8000)"
Nalad is van,de nem felso kategoria az a tv ,mint a szamozasa is mutatja....
( :B ,de Te kerdezted........)

[ Szerkesztve ]

(#73512) devil-k válasza RudY (#73485) üzenetére

devil-k
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez lennék én, munkahelyi kalibrálatlan monitorról. :)

[ Szerkesztve ]

"Homo homini Lupus est."

(#73513) charlie1975 válasza Tegla80 (#73511) üzenetére

charlie1975
(fanatikus tag)

ezért mondtam hogy nem csak felső kategória tudja.Amúgy szerintem pl a h6700 is tudja

Galaxy S4,Galaxy Note3

(#73514) Elims válasza Tegla80 (#73502) üzenetére

Elims
(őstag)

Na fasza.. :-/ Ez lesz a butasàgom àra??
Van egy infra a billentyűzet elején,azzal nem lehetne vhogy megoldani?A bluetooth-t kikapcsolni és infràval menne.?

Milyen touchpad-os billentyűzet lenne jò hozzà?

(#73515) galaxys80 válasza Flashget (#73505) üzenetére

galaxys80
(őstag)

F6500-al is simán nézem a tv képernyőjét IPhone-on egy alkalmazással. :)

Iphone 5 IOS 8.1.2 Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

(#73516) Flashget válasza RudY (#73485) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

kalibrálatlan több mint 3 éves monitor, színtévesztő is vagyok reális érték jött ki. ;)

(#73517) Flashget válasza galaxys80 (#73515) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

melyikkel?

(#73518) moczo

moczo
(lelkes újonc)

Most vettem egy Samsung UE48H6500 tévét a MM-ba.
Mikor kell regisztrálnom a Samsungnál a + garanciáért?
Illetve, tud valaki segíteni a kép beállításhoz?
Bár alapból is nagyon szép a képe.
Köszi.

(#73519) sandró60 válasza moczo (#73518) üzenetére

sandró60
(őstag)

Mondánam azt,hogy most "azonnal" ;]
Azt tudod,hogy a tévére ragasztott matricáról kell a sorozat számot regisztrálni.Sokan a tévé dobozán lévőt próbálták az hiányos biztonsági okokból.A másik kérdésedre meg kapod a választ,ha ott fent a job sarokban (keresőbe)beirod a tévé tipusszámát.

[ Szerkesztve ]

(#73520) Svájcinéger

Svájcinéger
(őstag)

Sziasztok !

Nemrég vettem egy 6650-es TV-t. A felhasználói kézikönyvben ez van:

Ne hagyja a TV-készüléket 4:3 módban túl sokáig. A képernyő bal és jobb oldalán, valamint a tetején és alján
kialakuló sötét sávok a kép beégését okozhatják. Ez a jelenség LED- és plazmatévék esetén figyelhető meg. (A képernyőbeégés jelensége plazmatévéken figyelhető meg.) Erre az esetre nem vonatkozik a garancia.

Nem hagytam 4:3-ban, de vannak csatornák: Animal Planet, DigiFilm, stb. aminél alul és felül továbbra is van fekete sáv. Ez most okozhat beégést vagy sem ? D5500-nál ez fel sem tűnt.

:R

[ Szerkesztve ]

A következő szám tulajdonképpen egy szerelemes dal: Necrophiliac - Tom Araya

(#73521) mester6 válasza moczo (#73518) üzenetére

mester6
(lelkes újonc)

Nálam a dobozon és a matricán is "ugyanaz" volt, de a matricán egy betűvel több szerepelt. Azt hiszem 15 karakternek kell lenni. Vigyázz nagyon a nulla jelekre, ne cseréld össze Q-val , vagy O betűvel.
∅∅∅ szóval ezek a nullák!, de ez biztos tudod.

(#73522) mester6 válasza Svájcinéger (#73520) üzenetére

mester6
(lelkes újonc)

Minden okozhat beégést ami túl sokáig ugyanúgy látható. Erre a használati utasításban is találsz utalást, meg bizonyos időbeállításokkal védekezhetsz is ellene. Pl: képernyő kikapcsolás stb...

(#73523) Svájcinéger válasza mester6 (#73522) üzenetére

Svájcinéger
(őstag)

Ez most komoly ? Kapcsoljam ki egy műsor vagy film alatt ? :W

(#73524) sandró60 válasza Svájcinéger (#73520) üzenetére

sandró60
(őstag)

Nálam több,mint 3és féléves tévén nem tapasztaltam beégést.No para :K

(#73525) PuMbA válasza Svájcinéger (#73520) üzenetére

PuMbA
(PH! kedvence)

Nincs beégés, plazmára vonatkozik az :) A képernyőméretet meg Képernyőhöz illesztve beállításra kell rakni :) Laptopom 16:10-es kijelzőjén ezek szerint nem lehetne 16:9-es filmeket nézni, mert beég...józan paraszti ész :D

[ Szerkesztve ]

(#73526) Svájcinéger válasza PuMbA (#73525) üzenetére

Svájcinéger
(őstag)

Nekem Képernyőhöz illesztve vagy igazítva nem aktív.

sandró60: köszi !

[ Szerkesztve ]

(#73527) blakey válasza Svájcinéger (#73523) üzenetére

blakey
(PH! addikt)

Kötelező ráírni, ezzel védve vannak ha mégis sikerül valakinek. :) Több hónapos/éves statikus tartalom be tud égni (pl. webkamera állandó képelemei), de normál használat mellett nem fog. Ugyanez a szöveg van/volt a plazma tv-knél is, ott viszont valós, tehát ott valóban jobban kell figyelni.

(#73528) PuMbA válasza moczo (#73518) üzenetére

PuMbA
(PH! kedvence)

Összefoglaló nem dísznek van, ott vannak beállítások :D

(#73529) moczo

moczo
(lelkes újonc)

" 1 A Samsung által az alap (kötelező) jótállási időn (12 hónap) felül vállalt kiterjesztett jótállás kizárólag a termék regisztrációja esetén érvényes. A regisztrációt az alapjótállás időtartama alatt lehet megtenni. Abban az esetben, ha a fogyasztó a terméket nem regisztrálja a megadott időszakon belül, kiterjesztett jótállásra nem jogosult. A regisztráció végett kérjük, hívja a Samsung díjmentesen hívható ügyfélszolgálati számát (06-80-726- 7864) vagy látogassa meg a https://my.samsung.hu/termekregisztracio weboldalat. "

A kiterjesztett jótállás nem a regisztráció napjától érvényes?
Mert akkor, nem mindegy!
Itt azt írja, hogy 12 hónapon belül kell regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#73530) mustang28

mustang28
(tag)

Sziasztok!

Nemrég szereztünk egy UE48H5000 angol piacra szánt TV-t! Vettem hozzá egy Samsung WIFI stick-et látja netet, azt mondja a TV, hogy rendben van a hálózat, de sajnos nem működik a DLNA. Mi lehet az oka? Miért nem látja a hálózatot?
Serviio-t használok. Még a régi Samsung D550 LCD TV-n is tudok filmet nézni. De ez a buta nem akarj azt amit én.

Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500

(#73531) blakey válasza mustang28 (#73530) üzenetére

blakey
(PH! addikt)

Gondolom azért nem látja, mert "nem képes" rá.

(#73532) mester6 válasza Svájcinéger (#73523) üzenetére

mester6
(lelkes újonc)

Ha csak egy képből áll az egész film :DDD ....és ugyanaz van 4 órán keresztűl. :Y

(#73533) Kingunique válasza PuMbA (#73525) üzenetére

Kingunique
(kvázi-tag)

Nincs beégés? Nagyon sok olyan készülékkel találkozam a sajátomon kivül amibe beleégett pl az internetböngésző cimsávja vagy a vissza nyil. A saját lcd tv-en is beleégett a windows asztal is, nem is kell hozzá sok csak néhány hónap átlagos használat. Kicseréltettem a panelt és abba is beleéget. a 16:9 filmeket is célszerű teljes képre húzni mert fehér háttereknél kimutatkozik a csik egy idő után.
Persze ez magas kontrasztarány mellett valószínűbb.

(#73534) mustang28 válasza blakey (#73531) üzenetére

mustang28
(tag)

Szia.

Amiatt mert angol verzió, vagy az a készülék alapból nem képes a DLNA-ra. Mert az Speci szerint képes.

Lenovo ThinkPad T500

(#73535) Flashget válasza moczo (#73529) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

A vásárlás napjától érvényes a garancia. Regisztrálni meg minél előbb de max. 11 hónapon belül kell, feltéve ha addig nincs vele garanciális hiba.

(#73536) mustang28 válasza mustang28 (#73534) üzenetére

mustang28
(tag)

Hát igen, itt meg azt írják, hogy nem.

Ez nagyon bosszantó.... :O :W

Lenovo ThinkPad T500

(#73537) Flashget válasza mester6 (#73521) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

Nálam a dobozon és a matricán is "ugyanaz" volt, de a matricán egy betűvel több szerepelt.

Akkor még sem ugyanaz. De ez ott van a téma összefoglalóban is ne találgassatok!

(#73538) BBéci válasza Kingunique (#73533) üzenetére

BBéci
(Jómunkásember)

Mások is írtak hasonlót, ám az LCD tulajdonosok többsége mégis (téves) meggyőződéssel állítja, hogy nem fordulhat elő. Nem véletlenül került bele a kezelési leírásba.

Mobiltelefon flottához csatlakoznék!

(#73539) Plehboj válasza galaxys80 (#73515) üzenetére

Plehboj
(lelkes újonc)

Az Iphone-os TV-zéshez be kell kapcsolni a TV-t vagy sem ? Tehát elegendő, ha készenlétben (gondolom valami led ég rajta) hagyom a TV-t ? Jelenleg nincs Samu TV-m ezért is érdekelne, hogy hogyan működik ez a funkció. Az elég béna megoldás lenne, hogy először bekapcsolom a TV-t utána mobilon elindítom
a TV progit (smart view 2-őt), majd míg nézem a mobilon az adást párhuzamosan menni kell a TV-nek
is.

(#73540) blakey válasza BBéci (#73538) üzenetére

blakey
(PH! addikt)

Az lcd kijelző nem ég be hanem az eletronika adja meg magát ami olyan mintha beégett volna. Egyébként szerintem oda van írva, hogy plazma tv esetén ill. a plazma tv tényleg beég, az lcd sehol nincs hozzá. Azt is tegyük hozzá, hogy nagyon extrém használat esetén fordul elő a jelenség.

(#73541) dh66e

dh66e
(PH! addikt)

Sziasztok!
Ahogy olvasom a topicot az idei 6-os széria elég szép képet ad.Melyik ebből a" legbutább" változat?
Ami kéne :
-50"+
-lan csati a helyi hálózat eléréséhez
Ami nem kell:
-3D

Illetve még valami.Gyakorlati tapasztalata van valakinek ívelt tévével kapcsolatban.Előnye hátránya a sík paneles modellekkel szemben?

[ Szerkesztve ]

(#73542) galaxys80 válasza Plehboj (#73539) üzenetére

galaxys80
(őstag)

Nekem csak úgy ment amikor be volt kapcsolva a TV is. Bár én csak teszt miatt próbáltam ki. Eszembe nem jutna telefonon tévézni. :)

Iphone 5 IOS 8.1.2 Hülyékkel nem érdemes vitatkozni. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal.

(#73543) PuMbA válasza blakey (#73540) üzenetére

PuMbA
(PH! kedvence)

:K Ráadásul a plazmások szokták mondani, hogy az újabb plazmáknál minimális a beégés esélye. Na most az LCD meg olyan ritkán ég be, hogy tényleg szóra sem érdemes hétköznapi használatban és teljesen nyugodtam lehet mondani, hogy nem ég be, kivéve, ha valami defektes darab.

[ Szerkesztve ]

(#73544) PuMbA válasza Svájcinéger (#73526) üzenetére

PuMbA
(PH! kedvence)

Melyik bemeneten és mit kötöttél rá, hogy nem aktív? :)

(#73545) doc

doc
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

valaki meg tudna mondani, hogy a SSG-P51002 szemuveg mukodik-e H6400-zal?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#73546) VGYke

VGYke
(őstag)

Sziasztok! Ebben a kérdésemben, akinek a TV-ben van kamera és ért a SmartHub (Apss) alkalmazásokhoz, nem tudna segíteni?
Nagyon keresném azt az alkalmazást, amivel a TV kamerával fényképeket, videókat lehet rögzíteni, de nem találom (még a nevét sem tudom).
Amikor először rádugtam a kamerát, automatikusan felajánlotta a telepítését, csak azóta csináltam egy gyári alaphelyzetbe állítást. Hiába húzom ki-be a kamerát, ismételten nem ajánlja fel a szoftver telepítését.
Nincs valakinek valami ötlete?
Jön a karácsony, jó lenne az eseményeket rögzíteni.... Kérlek segítsetek.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsön adni

(#73547) Batib válasza doc (#73545) üzenetére

Batib
(fanatikus tag)

Igen. Tulajdonképpen azt is adják hozzá. (SSG-5100GB)

SSG-P51002: A végén a kettes a csomag/darabszámot jelenti.

(#73548) doc válasza Batib (#73547) üzenetére

doc
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#73549) Elims

Elims
(őstag)

Samsung UE40H5303-as tv-hez lehet vmilyen vezéték nélküli billentyűzetet csatlakoztatni?
Ha igen,írjàtok meg légyszives melyiket lehetne.

(#73550) Zsigi72

Zsigi72
(fanatikus tag)

Sziasztok! Tegnap vásároltam egy UE48H6500-as készüléket a MM-ban. Sajnos egy napos használat után megjelent "piroska". Sötét háttérnél egy piros pixel folyamatosan üzemel, ráadásul a képernyő közepén fent. Eléggé zavaró, ha valahol a szélén lenne kevésbé zavarna, de így nagyon nem jó. Van rá lehetőség, hogy 3 napon belül kicseréltessem?

(#73551) luciferc

luciferc
(őstag)

Egy 40h6200-ast néztünk ki. Jelenleg 113 körül van az ára. Mi a véleményetek, ünnepek után, januárban várható, hogy csökken még az ára (akár egyedi akcióban), vagy ennek valószínűleg itt a vége és olcsóbban várhatóan nem fogják akcióban sem adni.

Minden igazságot könnyű megérteni, ha már felfedezték; a cél felfedezni őket. - Galileo Galilei

(#73552) mattheus válasza RudY (#73485) üzenetére

mattheus
(senior tag)

Én is megcsináltam a tesztet.
Először kaptam 63 pontot, majd a barátnőm csinált 4-et (!). Erre kicsit jobban odafigyelve, de már erősen
fájlalva a szemeimet, javítottam 27 -re :) jobb mint egy COD :D

(#73553) zeusz55

zeusz55
(fanatikus tag)

Nálam ez jött ki eredménynek... mit is kell nézni!? :D Minél alacsonyabb annál jobb?? A 13 score az az hogy 13at hibáztam???

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – SSD, HDD műanyag beépítő keretek, Micro SD adapterek =FOR SALE=

(#73554) Elims válasza zeusz55 (#73553) üzenetére

Elims
(őstag)

Nekem 8 jött ki elsőre.

Erre tippetek sem lenne? :-(
Lehetne hozzá egyáltalán vagy ez kevés az ilyesmihez?

(#73555) mattheus válasza mattheus (#73552) üzenetére

mattheus
(senior tag)

Na, nagyobb monitoron már jobb lett az eredmény :)
10. Lehet ezt ezek szerint fejleszteni :D

(#73556) sandró60 válasza Elims (#73549) üzenetére

sandró60
(őstag)

A Logitech K400-at szoktuk ajánlani.[link]

(#73557) mester6 válasza Elims (#73501) üzenetére

mester6
(lelkes újonc)

Ha eladó lesz a billentyűzet érdekelne.

(#73558) PuMbA

PuMbA
(PH! kedvence)

Ezt írta a Samsung a LED képtisztaság beállítás elfelejtésére a TV kikapcsolása után:

"Szeretnénk Önt tájékoztatni, hogy TV készülékeink gyári tervezése függvényében a Motion Plus beállítás ki-be kapcsolás során automatikusan kikapcsol. Ezen megoldás a stabil működés érdekében került tervezésre, így amennyiben a továbbiakban fejlesztőink módosítják, akkor egy új frissítés által lesz elérhető."

:DDD Akkor ezért nincs alapértelmezetten bekapcsolva a Samsung profiljaiban (Tiszta, Normál, Szemkímélő stb.), mert ez egy ilyen kísérleti dolog...Na mindegy, de legalább mindenki jól meg van szívatva, aki azt hiszi, hogy egyszer bekapcsolta és működik is neki :C

[ Szerkesztve ]

(#73559) mr.andyou

mr.andyou
(újonc)

Sziasztok!

Ujonnan vásárolt UE55H6270es TV-m nem ismeri fel sem a STB sem a Bluray sem a házimozi jeleket, így nem tudom egy távirányítóval használni a 4 kütyüt. Mi lehet a gond? :))

(#73560) sandró60 válasza mr.andyou (#73559) üzenetére

sandró60
(őstag)

Ezt,hogy gondolod,hogy egy távirányitóval akarsz mindent irányitani?

(#73561) laca770311

laca770311
(újonc)

sziasztok
engem a tv-k média lejátszási képessége érdekelne
a samu H5000 és a drágább típusok között van-e különbség?
elsősorban filmeket néznék usb-ről, feliratosokat is
melyik márka sokoldalúbb e téren
THX

(#73562) sandró60 válasza laca770311 (#73561) üzenetére

sandró60
(őstag)

Ott fent az összefoglalót megnyitod és találsz választ a kérdésedre.

(#73563) dh66e válasza mr.andyou (#73559) üzenetére

dh66e
(PH! addikt)

Az a gond hogy nem egy tanítható távval használod őket. :)

(#73564) mr.andyou válasza dh66e (#73563) üzenetére

mr.andyou
(újonc)

De, a TV saját távirányítójához hozzá lehet rendelni még 3 készüléket (Set top box, Bluray és házimozi). Csak valamiért ezzel nem tudom. Egy 40 colossal (Szintén Samsung) a másik szobában sikerül, azzal irányítom a TV-t és a STB-t is, tökéletesen működik.

(#73565) mr.andyou válasza sandró60 (#73560) üzenetére

mr.andyou
(újonc)

Így van.

(#73566) dh66e válasza mr.andyou (#73564) üzenetére

dh66e
(PH! addikt)

Használatit nézd át hátha van valami leírás róla.

(#73567) sandró60 válasza mr.andyou (#73564) üzenetére

sandró60
(őstag)

Mi a tipusszáma a másik tévének?Vagy annak a tv-nek távirányitó tszáma?

[ Szerkesztve ]

(#73568) mr.andyou válasza sandró60 (#73567) üzenetére

mr.andyou
(újonc)

A másik TV az UE40H5303AWXXH. A távirányítók ugyanazok BN59-01178B.

(#73569) mr.andyou válasza mr.andyou (#73568) üzenetére

mr.andyou
(újonc)

Sikerült közben. A probléma ott volt, hogy miközben betanitod a TV-d távirányítóját a Pl. Set top box irányítására, a TV infraérzékelőjét a STB elé kell helyezni max 10 cm távolságra.

(#73572) fery02

fery02
(senior tag)

Először csinálok olyat, hogy számítógépre monitort, TV-re cserélek (az a korábbi 32-es angol LED TV). :)
Nem mondom, hogy nem tetszik, egyedül az zavar, hogy a részletek furán, olyan "tévésen" néznek ki. Nem tudom pontosan megfogalmazni.

Például itt böngészve a fórumot, ilyen szöszösek a betűk.Igazából vártam is valahol, hogy ilyen hatás lesz.
Ezzel nem lehet csinálni semmit sem ugye (valami beállításra gondolok itt)?

[ Szerkesztve ]

(#73574) BBéci válasza fery02 (#73572) üzenetére

BBéci
(Jómunkásember)

De bizony be lehet és be is kell állítani és akkor semmiféle szösz nem lesz a betűkön.

Mobiltelefon flottához csatlakoznék!

(#73575) Elims válasza sandró60 (#73556) üzenetére

Elims
(őstag)

Köszönöm!

Mester: Neked is köszönöm! :-)

(#73576) slashing

slashing
(senior tag)

Üdv

A VG-KBD1500 smasung billentyűzettel komolyan nem lehet a YouTube app-on bellül bevinni a kereső mezőbe adatot, komolyan, komolyan??? Ez létezik, mert akkor ez az év vicce és én vagyok a legnagyobb balek a világon, főleg annak tükrében hogy anyámnak vettem pont erre a célra, odaadom neki de majd mondom hogy amúgy nem tudod majd használni :W :W de a dohányzóasztal úgy is billeg támaszd ki vele...

Úgy hogy 1 hét múlva már 2015-t írunk és egy billentyűzettel nem lehet beírni egy input mezőbe. Ezt a szart, kár hogy nem hallgatott rám a család mikor mondtam hogy csak Samsungot ne vegyenek....

(#73577) tjnet

tjnet
(tag)

55 H 6800-ról mi a véleményetek?

SAMSUNG 40ES7000 ,- Samsung S3 LTE - LGP970_V30B_HUN

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.