Hirdetés

2015. április 25., szombat

Hirdetés

(X) Egy rendszergazda kalandja a zombikkal - képregény és tanulás egyben!

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-03-10 09:00:26

PROHARDVER!

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

(#78551) blakey válasza traktorgumi (#78550) üzenetére

blakey
(PH! addikt)

Hátlapon van egy matrica, azt le kell venni és bele kell csúsztatni az adaptert utána mehet a modul meg a kártya. :)

(#78552) traktorgumi válasza blakey (#78551) üzenetére

traktorgumi
(tag)

köszi a gyors választ :)
ezt hogy? :)

[ Szerkesztve ]

(#78553) gorog67 válasza traktorgumi (#78552) üzenetére

gorog67
(fanatikus tag)

A tévével kaptál egy adaptert az egyik zacskóban. Azt keresd meg!

(#78554) traktorgumi válasza gorog67 (#78553) üzenetére

traktorgumi
(tag)

jövök egy sörrel :C :C

(#78555) gorog67 válasza traktorgumi (#78554) üzenetére

gorog67
(fanatikus tag)

Örülök, hogy segíthettem. (Egyébként blakey is írta, csak akkor még nem tudtad, hogy mire gondolt. De lebuktál, mert nem olvastad el a kezelésit a tévé bekapcsolása előtt. :() A sörömet megihatod helyettem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#78556) blakey válasza traktorgumi (#78552) üzenetére

blakey
(PH! addikt)

Leírtam, hogy mit mikor és hova. :)
Nem kell kapkodni hanem szép nyugodtan elolvasni a kezdeti lépéseket vagy vásárlás előtt YT videókat nézni. :)

(#78557) PuMbA válasza blakey (#78556) üzenetére

PuMbA
(Topikgazda)

Nem tudom felfogni, hogy minek kell fórumra írogatni és várni, mikor a mellette lévő kis könyvecskében ott van a megoldás :DDD Még csak kb. 15 éve van internet :)

[ Szerkesztve ]

(#78558) BBéci válasza Kingunique (#78549) üzenetére

BBéci
(Jómunkásember)

Szerintem a készülékeid megérdemelnének egy asztali médialejátszót. Ami a TV-ben van, az nudli.

(#78557) PuMbA
Több, mint 20 éve.
Ameddig az ilyen kérdésekre érkeznek válaszok, addig nem is fogják tanulmányozni a kezelési leírást.
Angol nyelvű fórumokon a következőket szokták válaszolni: RTFM, GIYF.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefon flottához csatlakoznék!

(#78559) havri1 válasza BBéci (#78558) üzenetére

havri1
(PH! kedvence)

Kezelési útmutatóról jut eszembe... LCD be tud égni?

havri

(#78560) Dave567 válasza BBéci (#78558) üzenetére

Dave567
(senior tag)

Biztos ki spórolták belőle... :DDD

(78559) havri1: Szerintem igen, itt van egy OTP automata, elég randa.. :K
Persze szerintem ehez elég hosszú idő kell, ez nem Plazma, de nincs is olyan jó képe, beégés ide vagy oda. ;]

(#78561) Pumma válasza Kingunique (#78549) üzenetére

Pumma
(őstag)

Szerintem menni fog.

Xiaomiiiiaaaaúúúú

(#78562) attamero81 válasza havri1 (#78559) üzenetére

attamero81
(senior tag)

Be tud,de sok idő mire ki alakul.Ez inkább a régebbi modellekre igaz.(R,T és M)

AMD Athlon X4 740X -- FM2A88XM-HD3 -- Kingston Fury White 4GB 1866 MHz -- Gigabyte HD7790 OC 1GB -- WD Velociraptor 80 GB/SATA2 -- WD Caviar Blue 500 GB/SATA3 -- NEC DVD-R -- Aerocool GT Carbon -- N Base 600W (modding)

(#78563) havri1 válasza attamero81 (#78562) üzenetére

havri1
(PH! kedvence)

+ (#78560) Dave567

~10 éve van meg a monitorom, és nem látom beégésnek jelét. Viszont a Samsung 6400 használatiban benne van, kerüljem a logos adásokat, mert beég ;]
Köszi az infót

[ Szerkesztve ]

havri

(#78564) Angel2014 válasza Flashget (#78491) üzenetére

Angel2014
(senior tag)
LOGOUT blog

Szia! Beszéltem a samsung ügyfélszolgálattal, a H6230-ra nem kötöttem kiterjesztett garit, azt mondták ha lejár az egy év és a plusz egy év gari , előtte hívjam fel őket és újra lehet rá vásárolni kiterjesztett garanciát.

Mondjuk náluk kicsit más a vonatkozása, mint a media marktban kötött biztosítós kiterjesztett garancia.
De az a lényeg , akár panel hibás lesz akár készülék cserés a samsung folyamatosan vállalja a javítást és az alkatrész cserét.

[ Szerkesztve ]

(#78565) nightshadow

nightshadow
(PH! kedvence)

Samsung UE48JU7000T review [link]

"However, while it certainly gets some things very right its motion problems ultimately undermine its UHD talents so severely they make the set hard to recommend."

(#78566) attamero81 válasza nightshadow (#78565) üzenetére

attamero81
(senior tag)

ooohhh yeahhh!!!

AMD Athlon X4 740X -- FM2A88XM-HD3 -- Kingston Fury White 4GB 1866 MHz -- Gigabyte HD7790 OC 1GB -- WD Velociraptor 80 GB/SATA2 -- WD Caviar Blue 500 GB/SATA3 -- NEC DVD-R -- Aerocool GT Carbon -- N Base 600W (modding)

(#78567) Zoleer

Zoleer
(újonc)

Sziasztok!olyan kérdésem volna h volna 1 Samsung UE40H6200 tvm.Be lett kötve az iptv is.A samun ott van a tvgo amire felregeltem.el is indulna a műsor,azaz csak indulna.Karika forog körbe majd leáll 1 idő után.A legfrissebb frissítés minden megvan.Tabon ,telon megy.Valakinek ötlet??

[ Szerkesztve ]

(#78568) LoJoCi

LoJoCi
(újonc)

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Samsung UE40H6600 és Samsung UE40H6400 között pontosan mi a különbség? A boltban a "szakemberek" szerint a 6600-asnak szebb a képe, de én nem igen láttam különbséget. Megéri a felárat?

Köszönöm!

(#78569) Flashget válasza BBéci (#78558) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

Ameddig az ilyen kérdésekre érkeznek válaszok, addig nem is fogják tanulmányozni a kezelési leírást.

néha én is agyam eldobom ilyen kérdéseket látva..lassan eljutunk oda, hogy majd megkérdezik a tv-hez kapott távkapcsolón melyik gomb megnyomásával lehet kikapcsolni a tévét...

Samsung 40F6640 + Pioneer BDP-150K + Xiaomi Redmi 1s

(#78570) Flashget válasza Angel2014 (#78564) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

Kevered a dolgokat.
MM nem kiterjesztett garanciát ad, hanem attól többet. Túz, folyadék és töréskár ellen is biztosítva van + gyártói garancia lejártát követően további 2 évig ad teljeskörű garanciát. Ilyenkor a készüléket az MM-hez kell eljutatni a készüléket. Viszont ez a fajta biztosítás csak a vásárláskor köthető amikor a tv még nincs a vásárló tuolajdonában. Gondolom a visszaélések elkerülése végett van így.
Samsung csak kiterjesztett gyártói garanciát ad ami a meghibásodásra vonatkozik csak és igen lehet a 11. hónapban is venni. [link]

(#78571) Flashget válasza LoJoCi (#78568) üzenetére

Flashget
(PH! félisten)

Mondjuk ha a gyártói honlapon hasonlítod össze a két típust hamarabb megkapod a választ. :)
lényegi különbségek:
DVB-T/C/S2 vs. DVB-T/C tuner
Twin tuner vs. nincs
micro dimming vs. nincs
CMR 600 vs. CMR 400

DVB-S2 tunerra akkor van szükséged ha tányéros tv-t nézel és pl. CI+ CAM-ot akarsz használni.

(#78572) Flashget

Flashget
(PH! félisten)

Ha idővel a tv-ik is olyanok lesznek mint a mobiljuk, lehet dobom a samsungot. :D
A Xiaomi bemutatta a 40″-os FullHD-s Mi TV 2-t

(#78573) LoJoCi válasza Flashget (#78571) üzenetére

LoJoCi
(újonc)

Tányéros tv-m nem lesz, így akkor közel sem éri meg a kb 50k-s felárat. Köszönöm a válaszod!

(#78574) nismoka válasza Flashget (#78572) üzenetére

nismoka
(PH! addikt)

Le sem tagadhatná miről másolták.. [link]
Persze a jótól "tanulni"nem szégyen de mi lesz ha már nem lesz kitől...

[ Szerkesztve ]

(#78575) devil-k válasza nismoka (#78574) üzenetére

devil-k
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Oda vissza megy ez a dolog minden oldalról. A francot nem érdekli, hogy külsőre olyan, mint a másik, csak "belülről" tudjon többet.

Független Samsung S4 ajándék pótakkumulátorral, 8 GB-os memóriakártyával, fóliával, garanciával | http://goo.gl/MNfYFb

(#78576) nismoka válasza devil-k (#78575) üzenetére

nismoka
(PH! addikt)

Ja meg a képminőség talán lényegesebb a tudásnál, legalábbis nekem és nem hinném hogy x reality szintű kép feldolgozó elektronikát kapott, persze angry madarazni lehet rajta biztos..

(#78577) devil-k válasza nismoka (#78576) üzenetére

devil-k
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az a "legfontosabb" mostanság. Sajnos.

Független Samsung S4 ajándék pótakkumulátorral, 8 GB-os memóriakártyával, fóliával, garanciával | http://goo.gl/MNfYFb

(#78578) Sperafico

Sperafico
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Van egy ue48h6500-as tv-m, es azt szeretnem tudni hogy letezik e alkalmazas telefonra amin billentyuzetet lehet vezerelni?
Tehat nem hadonaszni akarok a taviranyitoval mikor gepelek, hanem csak beirom a teloba es irja a tv-be. Letezik ilyen app?

(#78579) nightshadow válasza Sperafico (#78578) üzenetére

nightshadow
(PH! kedvence)

Ezzel elvileg szöveget is lehet beírni,:Samsung tv remore app lásd 0:50 [link]

(#78580) adriano18

adriano18
(tag)

hellosztok
Segítséget szeretnék kérni. Van egy Samsung LE37C530-as LCD TV-m Ci+ kártya foglalattal. A dekóderemet leakarom cserélni ilyen Ci+ kártyára (műholdasra). Ez lehetséges? Vagy nem? Mivel a műholdashoz DVB-S tuner szükséges (az meg nincs a TV-be)?

(#78581) Stevenstyle válasza adriano18 (#78580) üzenetére

Stevenstyle
(fanatikus tag)

Hali! Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Ha nincs műholdas tuner a Tv-ben elég nehéz lenne kiváltani a beltérit.

(#78582) Lizsó

Lizsó
(újonc)

Sziasztok,

miért lehet az, hogy H6500 csak magyarul játsza le az mkv filmeket?

Feliratot tudok váltani, és ki-be kapcsolgatni, de nyelvet sehol.

Pedig van angol hangsáv is, mert PC-n és másik Tv-re kötött media boxon mátváltható.

(#78583) dethroner válasza Lizsó (#78582) üzenetére

dethroner
(őstag)

Lejátszás közben nyomd meg a tools gombot, keresd meg a hang nyelve menüpontot!

Nincs semmi más, ami jobban egységbe forrasztja a normális értékrend szerint nevelt futballszurkolók táborát, mint a Bayern München feltétlen ...

(#78584) bekes.andras

bekes.andras
(tag)

Ha valakit érintene... (55HU6900)

Az utolsó frissítés óta van GAME fülem a SMARTHUB-ban, egy ideje ígérték, most meg is valósult. A felhozatal elég gyér, és javarészt külön kontroller, vagy okostelefonos irányítás preferált. Talán idővel ez is javul.
Azért egy csuris (Angry Birds) játékot eltudtam volna képzelni alapban.... :/

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home Archív jellegű információ: bekes.andras felhasználónak 15 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#78585) Lizsó válasza dethroner (#78583) üzenetére

Lizsó
(újonc)

Köszönöm!!!

Tegnap este "istbiz" három filmnél néztem meg, és nem volt ezen belül, csak egy hang....
Most meg ott van... :D
Hihetetlen??

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.