Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Flashget #51825 üzenetére

    Tökéletesen igaz az áremelés a Media Marktban.
    55F6500-at nézem már egy ideje. 370e volt az utóbbi 1-2 hónapban folyamatosan, egészen a múlt hét végéig.
    Az ELMÜ-s -10% kupont már megkaptam 1 hónapja. Vártam a 2013.10.01-et, az akció kezdetét.

    Tegnap megnézem a webshopot. 440e a TV. :W
    55F6400 370e volt konstans náluk. Tegnap 430e. Még csodálkoztam is, hogy csak 10-el olcsóbb, mint az F6500. Ma már "csak" 400e.

    Szerintem megérdemlik ezt a kis ingyen reklámot, mert hülye azért nem vagyok. :)

    Egy dolog van ami árnyalj a képet: Az Edigitalban is épp most ugrott meg ennek a két modellnek az ára. 400-420e körülre. Náluk viszont konstans van -10% Cetelem hitelkártyás akció.
    1. Vagy most lett elegük belőle és tették helyre az árat, mert -10%-kal a régi áron igen olcsó volt (relatíve a többi bolthoz képest) mindkét modell. Persze itt a hitelen húz a bank extrát és visszacsorgat a boltnak, de ez már törlesztésfüggő, nem biztos, hogy minden esetben nyerő nekik.
    2. Valami általános áremelést látunk beszállítói oldalról. Tény, hogy 300k körül már rég a tavalyi széria alatt vannak az árak 55"-ban, szóval elég "olcsóak" voltak eddig. De ez akkor is furcsa egybeesés...

    Mérgemben lehet, hogy rámegyek a 6400-ra 300e-ért. Úgy voltam vele, hogy +30-at megér a 3 év gari a 6500-al meg az az 1-2 extra, de így, hogy vadászni kell rendes Samsung garral most már 350-360e körül is a 6400-as meg 300e-ért rendes garral több helyen is van... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák