Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jacak

    senior tag

    válasz fkrinya #16621 üzenetére

    Üdv. Nekem nem E51-esem van,csak 1 kis 6120c. 8 gigás kari,kb. 700 zene(kb. 3.4 gigányi)Sosem használom a gyári zenelejátszót,PowerMP3-at,TTPod-ot,360Ting-et,esetleg Coreplayert (bár ez utóbbit többnyire inkább filmnézésre) ellenben igen.Ezek nem problémáznak sem a számok mérete,sem a mennyisége miatt.Ha az embernek adott,h. van egy oprendszeres teló,miért maradna meg a gyári programoknál,ha azok nem nyújtanak eleget? Ez nem kényszer.Tudom,h. sokan azért adják el a symbis telójukat,mert nem kielégítőek a gyárilag telepített progik.De kérdem én akkor (újra),miért nem néznek utána,h. mit,merre találni a neten erre az oprendszerre? Borzasztó dolgok ezek.:( ...S akkor jönnek még az olyan panaszok,h. pl. ezt nem tud a telóm,azt nem tud,se xvid,se divx,se avi,se flv,se wmv... Közben gyakorlatilag majd' mindegyik probléma könnyen,s jól orvosolható külön programokkal.Én csak nézek nagyokat,csóválom a fejemet soxor,milyen alapproblémákkal küszködnek emberek némelyik fórumon,aztán reményvesztetten eladják a(z) (adott esetben symbis) telójukat...hozzáteszem: -elhamarkodottan.

    • P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

Új hozzászólás Aktív témák