Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    Egy újabb kérdésem volna. Nem tudom valaki foglalkozott már a tárolóhelyek elnevezéseinek módosításával? Gyári romokon volna jó, ha valaki képben lenne...
    A probléma, hogy a belső memóriát hívja sdcard-nak, a sd-kártyát meg sdcard-ext-nek.
    Most ott tartok, hogy a vold.fstab fájlban módosítottam az elnevezéseket. Ez megoldotta az elnevezések problémáját, de gépre csatlakoztatva újraindul, és csak a belső memória volt elérhető. CM7 mintájára töröltem a fájlból a :none:lun1 bejegyzést, így már nem indul újra, de még mindig csak a belső memória érhető el - illetve a kártyát manuálisan kell visszacsatolni, mert csak leválasztja, de vissza már nem mountolja. Valami az elérési útvonalaknál nem stimmel.
    Ez annyiból is valós lehet, hogy a menü/tárhelynél a sd-kártyát nevezi belső tárhelynek és a belső tárhelyet sdcard-nak.
    Nekem ez azért lenne fontos, mert nagyobb sd-kártyával használom, így szeretném, ha azt használnák a programok content-nek (tehát nem a programok telepítőjét akarom áthelyezni, azt tudom, hogy megoldható).
    CM7-et azért nem használok, mert most jobban bejön a gyári 2.3.6.

    De ha valaki tud egyszerűbb megoldást az ne tartsa magában :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák