Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LiteCross91

    aktív tag

    Helló!
    Van egy kis problémám gondoltam hozzátok fordulok. Arról van szó, hogy hálózati megosztásnál nem enged csatlakozni a PC-ről a LAPTOP-hoz, fordítva se mindig :D. Wifi router van Inviteles :) vmi Tilgin szutyok, természetesen ki kapcsolok minden létező tűzfalat mind a két gépen (NOD, windows), ha a laptopot lan kábellel csatlakoztatom a routerhez minden tökéletes. Viszont wifis hálózatnál, mikor belépek Total Commanderbe -->Hálózat --> Otthon (ez a munkacsoportom) --> Laptop (mert látja a pc), olyat ír, hogy nincs joga, meg hogy kérjen engedélyt a rendszergazdától. Erre mondom kibaszok veled :D rádugom a kábellel, hát mint mondtam úgy jó. Aztán mondom nem kell már, kihúztam a kábelt, kíváncsiságból pc-ről megint ráklikkeltem a LAPTOP-ra és láss csodát megnyitotta :D. Erre újra indítom megint ugyanez :(( . Na vmi guru ezt megtudja mondani, hogy miért van? Hogy tudnám megcsinálni, hogy olyan jól működjön, mint lan kábellel? Ismerős vett egy TP-link vmit 5k-ért nála lazán megy gyönyörűen a hálózat wifi LAPTOP+PC, mint nálam, szóval gyanús, hogy vmit routeremen kéne állítani.
    Köszi

    twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

Új hozzászólás Aktív témák