Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz dkess #56689 üzenetére

    Ez a backhaul nem tudom mi. Én csak AP - ként akartam másik routert rákötni.
    Az Asus routerek nagyon tetszenek (nemrég vettem egy Asus ac 65p-t és baromi jó router) de ez már sok lesz neki árban. A probléma az, hogy ez egy hosszú parasztház (falun) és középen van a router és nem lehet átrakni mert optikai kábellel van és nem lehet áthúzni mert egy dobozba van kötve. Szóval középen van a konyhában a szolgáltatói router és a ház elejére és a ház hátuljára kéne wifi jel. Most is élér addig a wifi de csak ajtóban állva. Szóval így nem tudom elég lenne e az Asus 57u v3 mert csak egyik irányba tudnánk növelni a hatótávot. Erre akkor kettő router kéne és úgy a ház hátulja felé is kell kábelt húzni és plafont fúrni amit nem akar az illető.
    Ezért gondoltam arra, hogy kipróbálom ott az én tenda AC9 routeremmel mert annak nagy a hatótávja és hátha elég mindkét irányba. Ha elég vetetek vele egy ilyen routert. Ha nem elég akkor kettő olcsóbb de azért nem hulladék routert kell vennie ha ez a jelerősítő nem sokat ér.

Új hozzászólás Aktív témák