Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    Sziasztok!

    Van itthon egy PS3-am, amihez csak bridge-el tudom megoldani a LAN kapcsolatot, így a régi 841ND routeremet DD-WRT-vel client bridge-ként felkonfigoltam a hálózatra. A main routerem egy ASUS RT-N65U a legfrissebb Padavan FW-vel.
    A problémám az lenne, hogy nagyon nagy latency-ket tapasztalok. Pl ha futtatok egy speed testet, akkor néha több száz, vagy akár 1000 feletti ping-eket is tapasztalok, míg sokszor 15-20 ms a ping.
    Rádugtam a laptopot a client bridge-re és azt tapasztalom, hogy böngészéskor néha fáziskésés van mire elkezdi betölteni a honlapot.
    Most mindkét router N only módban van, természetesen próbáltam máshogy is, nem segített. A channelt néztem, nincs hasonló channel a környezetemben. Nincs több, mint 5-6 méter a két router között, így a jelerősség sem probléma.
    A DLNA sajnos így vacakol a PS-en, mert néha nagyon gyorsan látja a fájlokat, néha egyáltalán nem. Ha elindul a lejátszás, az is csak az első pár másodpercig élvezhető, aztán akadozik, vagy meg is szakad.
    A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom kiszűrni, hogy mi lehet a hiba a beállításokban (már ha ott van egyáltalán) ?

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák