Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #16957 üzenetére

    Az csak 1 példa volt a HT ON hasznára.

    "Későbbi használatra" ráértél volna később és olcsón vásárolni.

    Hát a Dirt 2-t én megpróbáltam HT ON telepíteni, mert gondoltam, hátha fejlesztettek, tévedtem. Aztán HT OFF is játszottam vele, de mivel más játékoknál nem volt igazán jó ez (pl. Borderlands, és egyébiránt is az UE eredetű játékok elhasználgatják a szálakat, v. Wolfenstein, persze pont ezeknek semmi szükségül rá :DDD ), visszatettem, és akkor már tettem egy próbát, és voilá! Megy 8 szálon, és remekül, véletlen akadás sincs (ami HT OFF előfordult, de érdekes módon csak a játék elején, mintha vmiféle kalibrálásra lett volna szüksége a proginak). :D Abban egyetértünk, hogy ez a játék egyik bája, talán "ismerd meg a hardveredet!"-céllal tették bele. :U
    Az 1. részt meg töröltem a francba, nem fogom azért restartolgatni és állítgatni a gépet, hogy tudjak játszani vele, messze nem olyan jó program. :N

    Akinek meg a játék az elsődleges szempont, az E8-at használ HD5870-nel. :D Az még nem kevéssel olcsóbb is egy i7+X58+DDR3 kombónál.

    Lacc88: Na, arra különösen kíváncsi leszek, mert az én 1600-asaim nem igazán tuningbarátak. CL7-esek?

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák