Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #16960 üzenetére

    "az E8-at használ HD5870-nel. :D Az még nem kevéssel olcsóbb is egy i7+X58+DDR3 kombónál."
    Szerintem az elég kaka kombó lenne... :P Volt nekem 3600-on tekerő E6750-em, és már a 4850-em mellett éreztem, mikor Q6600-ra bővítettem... :U Teszteredményeim nincsenek, de a játékok, amikkel akkoriban játszottam, nagyrészt meghálálták, jobban futottak. :K

    Szerintem igenis életképes játékplatform az X58+I7... Akiknek meg nincs annyi lóvéjuk, azoknak ott a P55+I5/I7.... A Dirt1 azért a maga idejében nagyon jó volt. :K Most újra kipróbáltam, nagyon fapados volt a dirt2 után, de attól még nagyon kellemes perceket szerzett a maga idejében. :K

    ""Későbbi használatra" ráértél volna később és olcsón vásárolni."
    Bocs, ezt nem igazán értem... :F Nem vált be a DDR3-as lapom Q6600-am alá, és ezért váltanom kellett... DDR2-re visszaváltanom drága is lett volna, és nem láttam értelmét, inkább váltottam I7-re... De a ma se lett volna olcsóbb a váltás, amennyit estek a lapok árai annyit emelkedtek a DDR3-ak.... A procit a C0-om is 60K-ért vettem, a D0-om is, ma is annyiba kerül... :U És azért napi használatban is érezni az erőt a masinában... Meg jó érzés, hogy bármit csinálhatok rajta, nem kell nézegetnem az újságokat, mikor mit vegyek, meg szénnéhajtani ha kell az powa.... A következő 3 évre tuti jó lesz ez.... ;)
    A s1156, mint új, olcsó alternatíva, pedig annyira igénytelen, hogy inkább messzire elkerülöm... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák