Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzer888

    addikt

    válasz kerlac #22477 üzenetére

    Azt tuti nem ebbe a topicba mondták:) De sokan nagyon rosszallóan tekintenek a belépő vázakra. Ha már valaki haladó akkor ez érthető, de kezdőként ezek teljesen kiszolgálják az embert. Nekem 2 éve és közel 30 ezer expo óta van belépő gépem (a fapad fapadja), tanulni szerintem tökéletes és elég sokmindent meg lehet vele csinálni.

    Vegyük az öreg ezredest (Canon 1000D, nekem is ilyenem van), a legtöbben a "mi a vélemény róla" kérdésre úgy válaszolnak, hogy rakj bele egy 5ezrest a tüköraknába , rakd ki az utcára és akkor talán elviszik. (Tudom, sarkítok picit)
    1000D + 70-200 F4

    Ez kicsit csalás, mert a 70-200 F4 az egyik legjobb Canon obi...na de akkor itt van ez:
    1000D + 75-300 III - ez már saját munka.
    Ha rákeresel miket mondanak erről az üvegről...segítek: nem jókat:)

    Linkelhetném fattyu képeit is, de azoknak nincs meg "fejből" a linkje:D Érdemes rákeresni. Sokáig nyomta 350Dvel.

    Én belépő váz párti vagyok (kezdésnek), azokkal is mindent megtanulsz. Azt hogy jobbakat készítesz-e vele mint egy kompakttal...HOPP! Erre is van egy link párosom:):
    2012 március - Fuji S2950HD
    2012 április - Canon 1000D + 75-300

    Ítéld meg Te. A két időpont között sok tudás nem jött rám, csak lecseréltem a gépet.

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák