Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    Sziasztok!

    Edigitalos HSZ-eket is elolvastam a termékhez, ott a 363-asban írja egy illető, hogy szerinte kibontották a készülékét, stb.
    Nos, az enyémen is volt egy 'test' nevű WiFi hozzáférés.

    Gondolkodtam picit, s arra jutottam, hogy ezt a szállítmányt megkaphatta a MyAudio. Mivel előtte sok gond volt a WiFi jelerősségével, így mindegyik új készüléken kicserélték a ROM-ot. Sok volt a panasz, hogy zsenge a jel, ezért az új ROM-ban kicsit átírattak ezt-azt, így már a jel jobb, erősebb, csak sajna a görgetés és az általános gyorsaság rovására ment.
    A 4.0.3-ban nincs Google naptár szinkronizáció...
    A korai 4.0.4-ben már van, de ott gyenge a WiFi jelerősség.
    A későbbi 4.0.4-ben pedig Wifinél vannak szintén a problémák, s belassul.

    Tényleg csak feltételezés.

    Amúgy szerintem a titkosításnak is van benne szerepe. Tegnap írtam, hogy bevittem pajtásomnak megmutatni a kütyüt és úgy lebőgtem vele, mint még soha. Náluk WPA PSD titkosítás van. Nekem itthon WPA-PSK/WPA2-PSK, ezt használom a TP-Link WR741N v1/v2 routeren. És bár itt is rosszabb eredményt hoznak a tesztek, de azért nem annyira vészes.

    Kellene egy új ROM, amiben jobban meg van írva a drivere a WiFinek. És szerintem tökéletes volna. Én MM-ben vettem, holnap reggel jár le a 3 nap, de szerintem marad.
    Antutu: 7647 - 5291 (bekapcsolt WiFi-vel)
    Quadrant: 3898 - 3438 (bekapcsolt WiFi-vel)

    Röviden ennyi. Várok egy új ROM-ot, ami tuti jó, nincs ennyi kompromisszum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák