Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grabber

    addikt

    Sziasztok!

    Igazából csak tájékozódni szeretnék.Munkám miatt szükség volt,hogy robogót vezessek(125 innova),leraktam rá a vizsgát.Előtte sose motoroztam,de megkedveltem a fél év alatt.Igazából leginkább az új munkahelyemre szeretném majd bejárni motorral(városban,de kirándulás vidékre),amikor az idő engedi.Egyéb esetben tömegközlekedés.De nem ismerem a költségeket és a motorokat és tudni szeretném mekkora beruházással járna ez.Ha nagyon sokba,akkor kocsi inkább,de az fenntartani szintén drágább.
    -125 kicsi volt már,helyette valami nagyobb kéne és használt 250-600-ig(MTZ,Honda).Milyen árban van és mennyire megbízhatóak?
    -Autópályára fel lehessen menni vele,de nem donor akarok lenni
    -Nem kell verseny motor,de chopper sem,a kettő között.Félaautomata vagy manual.Robogó nem vonz
    -Védőfelszerelés mennyibe kerül?
    -Mennyit fogyaszt a motor?
    -Fenntartás milyen költség jár /év (gumi,olaj,kopó részek)

    Jogsim az angol,csak 125-re van meg.Néztem itthon vizsgaárakat,de lehet Angliában sem drágább és az angol jogsim az megmaradna :U

    Motor 150K
    Ruha 100K
    Vizsga 50k

    Sajna nagyon úgy számolom,hogy min 300k és reális lesz belőle 400k,mire meglesz minden.GOndolom nem tévedek ezzel nagyot.Viszont ennyiért egy kis kocsit tudnék venni használtan,ami praktikus.
    Ti hogyan látjátok ezt?

Új hozzászólás Aktív témák