Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Évek óta Olympus OMD rajongóként (M10 I és II széria is volt már, több db is) érdeklődnék, hogy Sony Alpha 7 Mark I-re mennyire erőltessem a váltást?
    Igazság szerint az Olympushoz is csak a 14-42mm kit és egy 45mm f1.8-as portréobjektívem van, szóval nem az objektívparkon múlna a csere.

    Azt olvastam, hogy a full frame gépeken eleve jóval nagyobb fényerőt várhatunk a mikro 4/3-ásokhoz képest, de azért gondolom, hogy a 28-70mm kitobjektíve a Sony-nak még nem fog olyan fényerőt produkálni (pl. egy templomban vaku nélküli fotózáskor), ami felér az Olympus 1.8-asához?

    330 ezer ft körül láttam most valahol akciósan az első generációs Sony Alpha 7-et a 28-70mm-re.
    Mennyire jó ez az ár egyébként? Főleg az a félelmem, hogy megveszem a Sony-t hirtelen felindulásból, de 2-3 hét alatt majd esetleg rájövök, hogy tökéletes volt nekem az Olympus is és talán esetleg nincs is akkora különbség a minőségben a Sony javára. Ha esetleg pár hetesen akarok majd kiszállni belőle, egy ilyen kombinációval is nagyon mélyen ár alatt lehet kiszállni manapság egy ilyen Alphából?

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák