Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagymadve

    csendes tag

    Sziasztok! Elnézést kérek azoktól akik már egy másik topicból ismerik a problémámat, de sajnos egyedül nagyon nehezen tudok dönteni. Kompakt gépről szeretnék eggyel nagyobb kategóriára váltani, ezért gondolkodom egy alacsonyabb árfekvésű milc gép vásárlásán. Az átlagos témák mellett, egy különleges dolognak kellene megfelelnie a gépnek: cselgáncsos gyerekeket fotóznék, illetve videóznék vele. Szóval borzalmasan bevilágított tornatermekben gyors mozgást kellene vele fényképeznem. Nem túl bő a keretem 100-180k a maximum amit elköltenék, lehetőleg azt sem egyben. Használt gépet nem szívesen vennék, valamint a beépített vaku is elsődleges dolog. Tudom, hogy ebből a keretből nem lehet a maximumot kihozni, de nekem elég az ennyiből kihozható legjobb. Jelen pillanatban, kicsi szenzormérete ellenére nagyon tetszik a Nikon 1 J4 kisgépe, a gyors sorozat, és a nagy sebességű videó szerintem jól jönne a judónál. Kérdés, hogy milyen objektívvel tudnám használhatóvá tenni a tornateremben, ami még a keretbe is belefér? Valamint szimpatikusnak találtam, és még beleférne a keretbe a Sony ILCE 5000. Itt is kérdés, hogy tudnék-e használható obit venni még mellé? Esetleg jobban járnék egy fényerős kompakt (LX7) géppel?

Új hozzászólás Aktív témák