Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    Sziasztok!

    Már voltam itt lapot nézni korábban ([link])

    és igazából Milka 78 tanácsolta h várjam meg a B550-et is inkább. (+a 4000-es procit de az mellékes ;) )

    A DUAL BIOS már igazából nem szempont a gigák tudják csak...Nem rossz ha van de azért na... :D

    Csak csorgattam a nyálam ezidáig több lapot figyeltem folyamtaosan ÁK-n (GIGABYTE X570 Aorus ULTRA , GIGABYTE X570 Aorus MASTER (ez tetszik a legjobban), GIGABYTE B550 AORUS MASTER, ASRock B550 Taichi, ASRock X570 Taichi, ASRock X570 Phantom Gaming X, ASUS ROG Crosshair VIII Hero) h lesz e vmi akció..
    (Így fogtam ki nemrégiben 3700X-et 81e-ért zsír újonnan ;] ) és végre beesett az ASRock B550 Taichi ára a lélektani 100e alá, 95-e ért el lehet hozni előreutalással...

    Igazából tetszik ez a lap, nincs persze dual BIOS és mivel nem X570 pl nincs 3 db M.2-es slot, USB 3.2 Gen2, vagy SLI, de nagy hátrányt tudtommal nem szenvednék el.

    Sőt ami vicces vmiben jobb is a B550 Taichi mint az X570 Taichi:
    -VRM: virtual 16 (6+6 CPU és 2+2 SOC) vs virtual 14 (6+6 CPU és 1+1 SOC)
    -LAN: 2.5 gGb Intel LAN vs 1Gb Intel LAN ;] (igazából jelenleg tök mindegy, mivel még "csak" gigabites net van)
    - BT 5.1 vs BT 5.0

    Vélemények? 3700X mellé tudom h elég bika de végre akarok egy atom lapot is már, nem fos B450 Prime Plussal "szenvedni" (fix feszem sincs, szar VRM stb). Később majd valszeg megy bele egy még durvább Zen3as proci is....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák